Ar vairākiem jauninājumiem sākas Lielais Kristaps

Komentāri

Ar vairākiem jaunumiem ceturtdien vakarā sāksies nozīmīgākais Latvijas kino nozares pasākums Lielais Kristaps.

Jau ceturtdien kinoteātrī Splendid Palace leģendārais kinorežisors un jubilārs Jānis Streičs saņems pirmo šī gada Lielā Kristapa bronzas statueti – balvu par mūža ieguldījumu Latvijas kino mākslā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet Lielā Kristapa nedēļa tiks atklāta ar viņa 1983. gadā veidoto filmu Svešās kaislības, kas nule kā piedzīvojusi restaurāciju.

Kinokritiķe Daira Āboliņa:

Latviešu klasika ir tik sliktā tehniskā kvalitātē, ka faktiski to vairs gandrīz vairs nevar izmantot ne uz lielā ekrāna, ne televīzijā, tā kā pats process ir brīnišķīgs un es domāju, ka režisors būs ļoti laimīgs, jo, ieraudzīt savu filmu tā kā pirmizrādes dienā, tā ir satraucoša lieta.

Šī gada festivāla sauklis ir “Ieskaties!” un pasākuma rīkotāji  sola, ka apmeklētāji varēs ne tikai noskatīties visas nacionālajai kino balvai 23 kategorijās nominētās filmas, bet ieskatīties arī filmu tapšanas aizkulisēs.

Uzvarētāji tiks paziņoti pasākuma noslēguma dienā – 12. oktobrī.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl