Ar trim RAF mikroautobusiem atkārtos ekspedīciju uz Vladivostoku!

Komentāri
Ar trim RAF mikroautobusiem atkārtos ekspedīciju uz Vladivostoku!
Foto: AKK

Antīko automobiļu kluba aktīvisti nolēmuši atkārtot 40 gadus senu ekspedīciju un ar trim mikroautobusiem Latvija doties no Liepājas uz Vladivostoku. Ekspedīciju “No okeāna līdz okeānam” plānots veikt mēneša laikā, pa ceļam piestājot vairākās Krievijas pilsētās. Tur tiks apciemoti svešumā mītošie latvieši un popularizēta Latvija un Rīgas motormuzejs.

Tieši pirms 40 gadiem 1977. gadā autovadītāja izmēģinātāja Valda Branta vadībā trīs Latvijā ražoti mikroautobusi RAF devās leģendārajā ekspedīcijā no Liepājas uz Vladivostoku. Komandā bija arī pārstāvji no Rīgas kinostudijas, un brauciens tika iemūžināts dokumentālajā filmā. Toreiz daļu maršruta pa ceļiem nebija iespējams veikt, tāpēc, lai nokļūtu galamērķī, mikroautobusi tika vesti arī vilcienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr atkārtotajā ekspedīcijā, ko šopavasar plāno Latvijas antīko automobiļu kluba biedri, visu ceļu plānots veikt pašu spēkiem.

Foto

Plašāk par ekspedīciju TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl