Ar otro piegājienu mēģinās atrast KNAB vadītāju

Komentāri
Ar otro piegājienu mēģinās atrast KNAB vadītāju
FOTO: LETA

Ar otro piegājienu mēģinās atrast Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāju. Valdība šodien lems par konkursa izsludināšanu uz šo amatu.

Amats ir vakants kopš pagājušā gada novembra, kad pilnvaras beidzās iepriekšējam vadītājam Jaroslavam Streļčenokam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais izsludinātais konkurss beidzās bez rezultāta, jo tika nolemts otrajai kārtai nevirzīt nevienu pretendentu. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, šodien valdība arī lems par izmaiņām atlases kārtībā. Piemēram, tiek rosināts atteikties no rakstveida pārbaudījuma konkursa otrajā kārtā, to aizstājot ar padziļinātu interviju, netiks arī prasīta triju gadu pieredze vadošā amatā.

Paredzēts noteikt, ka pieteikumus konkursam varēs iesniegt līdz 28. martam. Un pretendentu atlase un vērtēšana notiks divās kārtās.

Pirmajā vērtēs formālo atbilstību prasībām, otrajā – kvalifikācija un nepieciešamā pieredze un zināšanas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl