Ar kopīgu rīta vingrošanu simtiem skolēnu iesāk “Olimpisko dienu 2017”

1 komentārs
Ar kopīgu rīta vingrošanu simtiem skolēnu iesāk “Olimpisko dienu 2017”
Foto: Guntis Meisters

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena” sākās ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu Rīgas Hanzas vidusskolā. Pasākumā LOK karogu pacēla “Olimpiskās dienas 2017” vēstnesis, bobslejists Oskars Ķibermanis, bet kopā ar bērniem vingro arī basketbola kluba “VEF Rīga” spēlētāji.

Pasākumā Hanzas vidusskolā piedalīsies vairāk nekā 1000 pārstāvju no Rīgas izglītības iestādēm. Pēc tam Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā risināsies stafešu sacensības un basketbola turnīrs skolu komandām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā “Olimpiskajā dienā” piedalīsies 136 704 dalībnieki no 97 Latvijas novadiem un pilsētām, un tā notiks 563 norises vietās. Visur tā sāksies vienlaikus ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Izglītības iestāžu audzēkņi varēs piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos foto, zīmējumu un eseju konkursos.

TOP komentāri

  • Valters Salcēvičs
    0 0 0

    Valters Salcēvičs

    Es biju uzvareja medala un kausa 4 un 1pirma vieta laabki koamanda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl