Komentāri
Ar īpašu “supervaroņu” akciju bērniem mācīs, kā rīkoties, nokļūstot nelaimē
Foto: Danuta Juste

Āgenskalna sākumskolā atklāja sociālo kampaņu “Supervaronim nepazust”. Valsts policijas akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību apzināties kopīgo atbildību par bērniem un viņu drošību.

Kampaņa skaidros, cik ļoti svarīgas bērniem ir zināšanas par drošības jautājumiem, ka ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties, nokļūstot nelaimē, ir “Supervaronis!”. Savukārt bērna zināšanas par drošības jautājumiem kļūst par bērna “Superspējām”, kas var viņu aizsargāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kampaņas laikā gan vecākus, gan skolotājus mudinās runāt ar bērniem jau kopš mazotnes par jautājumiem, kas saistīti ar viņu drošību dažādās situācijās.

Pirmie kampaņas materiāli jau šobrīd tiek piegādāti 650 Latvijas pirmsskolas iestādēm, tādējādi sasniedzot 80 000 bērnus. Šorīt ar kampaņas tēliem – “SuperAnnu” un “SuperTomu” – varēja iepazīties Āgenskalna bērni.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl