Komentāri
Ar īpašu “supervaroņu” akciju bērniem mācīs, kā rīkoties, nokļūstot nelaimē
Foto: Danuta Juste

Āgenskalna sākumskolā atklāja sociālo kampaņu “Supervaronim nepazust”. Valsts policijas akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību apzināties kopīgo atbildību par bērniem un viņu drošību.

Kampaņa skaidros, cik ļoti svarīgas bērniem ir zināšanas par drošības jautājumiem, ka ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties, nokļūstot nelaimē, ir “Supervaronis!”. Savukārt bērna zināšanas par drošības jautājumiem kļūst par bērna “Superspējām”, kas var viņu aizsargāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kampaņas laikā gan vecākus, gan skolotājus mudinās runāt ar bērniem jau kopš mazotnes par jautājumiem, kas saistīti ar viņu drošību dažādās situācijās.

Pirmie kampaņas materiāli jau šobrīd tiek piegādāti 650 Latvijas pirmsskolas iestādēm, tādējādi sasniedzot 80 000 bērnus. Šorīt ar kampaņas tēliem – “SuperAnnu” un “SuperTomu” – varēja iepazīties Āgenskalna bērni.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl