Komentāri
Ar īpašu “supervaroņu” akciju bērniem mācīs, kā rīkoties, nokļūstot nelaimē
Foto: Danuta Juste

Āgenskalna sākumskolā atklāja sociālo kampaņu “Supervaronim nepazust”. Valsts policijas akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību apzināties kopīgo atbildību par bērniem un viņu drošību.

Kampaņa skaidros, cik ļoti svarīgas bērniem ir zināšanas par drošības jautājumiem, ka ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties, nokļūstot nelaimē, ir “Supervaronis!”. Savukārt bērna zināšanas par drošības jautājumiem kļūst par bērna “Superspējām”, kas var viņu aizsargāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kampaņas laikā gan vecākus, gan skolotājus mudinās runāt ar bērniem jau kopš mazotnes par jautājumiem, kas saistīti ar viņu drošību dažādās situācijās.

Pirmie kampaņas materiāli jau šobrīd tiek piegādāti 650 Latvijas pirmsskolas iestādēm, tādējādi sasniedzot 80 000 bērnus. Šorīt ar kampaņas tēliem – “SuperAnnu” un “SuperTomu” – varēja iepazīties Āgenskalna bērni.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl