Komentāri
Ar “Gaismas pils” atklāšanu “atvērs jaunu lappusi kultūras dzīvē”
Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunā ēka "Gaismas pils". (Foto: LETA)

Līdz ar Gaismas pils oficiālo atklāšanu Latvijas kultūras dzīvē tiks pāršķirta jauna lapuse, pauda kultūras ministre Dace Melbārde.

Foto: Ieva Mārtiņa, LNT Ziņas

Foto: Ieva Mārtiņa, LNT Ziņas

Oficiālā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunās ēkas jeb Gaismas pils atklāšana notiks 28. un 29. augustā ar iedzīvotāju “Salasīšanos”.  D. Melbārde pauda, ka tā būšot “svētku diena visiem Latvijā”.

“Gaismas pils” pirmā atklāšanas diena sāksies ar Novadu dienu, kas norisināsies no plkst.12 līdz 21. Līdztekus šim pasākumam, plkst.15, notiks arhitekta Gunāra Birkerta preses konference un video “Klinšu raksti. Virtaka” atklāšana, bet plkst.16 fotoizstādes “Latvijas mazā Gaismas pils” atklāšana.

“Gaismas pils” atklāšanas pasākumos varētu pedalīties vairāk nekā 100 ārvalstu viesi no 23 valstīm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl