Ar dažādiem veiksmes stāstiem cilvēki tiek ”ievilkti” azartspēlēs

3 komentāri

Lielākais laimētais laimests uz mūsu planētas ir vairāk nekā 200 miljoni dolāru. Latvijas rekords – vairāk nekā 200 tūkstoši eiro. TV3 raidījuma Bez Tabu skatītājs iesūtījis vēstuli, kas stāsta par azartspēļu laimestiem.

”Pēdējā laikā, lietojot dažādus interneta portālus aktivizējies tā saucamais Kārļa Blogs. Proti, saiti uz to var atrast dažādos portālos, to komentāru sadaļās. Vai nu tas ir saistīts ar to, ka cilvēki uzķeras uz šo, manuprāt, neiespējamo pelnīšanas veidu, vai patiešām mēs visi varam pamest darbu un pelnīt 6000 eiro mēnesī. Bet varbūt tā ir kāda krāpšanas shēma,” raksta skatītājs.

Bloga autors Kārlis savā blogā stāsta par parasta studenta likteni, kurš piedzīvojis nepieredzētu veiksmi.

Speciālisti skaidro, ka blogi jau sen nav platforma, kur ievietot savus memuārus, tie var lieti noderēt reklāmas nolūkos.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • ārprats
  0 0 0

  ārprats

  gribētulai Latvija būtu ierobežotas azartspēļu vietas ,tas jau šķiet apsurdija mazā pilsēta ,ka Sigūlda ir 4 azartspēļu vietas.vajadzētu arī ieviest taisnīgu naudas atmaksu no automāta,nevis atnāk atbildīgais atnāk ,kad automats ir saucamajā kopr stadijā ,kad ir tukš ieber naudu un automātiski izber ,saprotams ka viņš(spēļu automāts ) ir apmanīts ,jo vins tak ir izsniedzis jau laimestu ,un tie kas spēle viņiem neko vairs nedod.naudas sūkšana .
 • Afelajs
  0 0 0

  Afelajs

  Runa nav par bloga ierakstu un reklāmu tajā, bet gan par to, ka, pirmkārt, ieraksta autors aicina spēlēgt Latvijā aizliegtā vietnē, otrkārt, piedāvā mistiskas stratēğijas, kas ir ne vairāk un ne mazāk kā apmāns, treškārt, kārdina ar astronomiskiem laimestiem, ceturtkārt, pats saraksta komentārus, pozitīvas atsauksmes, lai lētticīgie pārliecinātos: viss taču strādā! Tā ir cilvēku čakarēšana, par to ir jāziņo!
 • Ak šausmas
  0 0 0

  Ak šausmas

  Bez Tabu tak varēja pavadīt 10 mnūtes un painteresēties par šo tēmu. Atslēgas vārdi ir affiliate marketing. Un cik man zināms, tas nav nekas aizliegts.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl