Ar Covid-19 saslimuši 14 RAKUS darbinieki

12 komentāri
Ar Covid-19 saslimuši 14 RAKUS darbinieki

Ar Covid-19 patlaban ir saslimuši 14 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) darbinieki, bet 34 atrodas karantīnā, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja ārstniecības iestādes valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis.

Viņš gan akcentēja, ka jebkādu Covid-19 izplatību slimnīcas iekšienē līdz šim ir izdevies ierobežot. “Slimnīcā nav konstatēta neviena izplatības ķēde,” akcentēja Paeglītis.

Lasi vēl: Ģimenes ārsti ir uz izdegšanas robežas, norāda Veide

Iestādes vadītājs norādīja, ka medicīniskais personāls cenšas ļoti strikti ievērot epidemioloģiskās drošības prasības un lieto individuālās aizsardzības līdzekļus, lai ierobežotu infekciju izplatību.

RAKUS valdes priekšsēdētājs atzina, ka jebkura ārsta, māsas vai sanitāra “izkrišana no darba ritma” ir diezgan būtiska un darbā palikušajiem kolēģiem līdz ar to aug slodze, kurai, protams, ir savi limiti.

LETA jau ziņoja, ka, augot pieprasījumam pēc papildu cilvēkresursiem, RAKUS plāno piesaistīt studentus un brīvprātīgos ar Covid-19 saistīto funkciju veikšanai.

Kā vēstīts, arī pavasarī, parādoties Covid-19, Latvijā tika izmantots medicīnas studentu darbaspēks cīņai ar Covid-19 izplatību.

12 komentāri