Ar Covid-19 inficētie no jauna konstatēti Tukuma un Kokneses novados

13 komentāri
Ar Covid-19 inficētie no jauna konstatēti Tukuma un Kokneses novados
EPA / SCANPIX

Aizvadītajā diennaktī Covid-19 saslimušie no jauna konstatēti Tukuma un Kokneses novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Savukārt Gulbenē ar Covid-19 saslimušo skaits pieaudzis par diviem – līdz 14.

Rīgā sestdien jauni ar jauno koronavīrusu saslimušie nav nākuši klāt un galvaspilsētā ar Covid-19 joprojām inficējušies 83 cilvēki.

Pagājušajā diennaktī saskaņā ar SPKC apkopoto informāciju Latvijā reģistrēti pieci jauni Covid-19 gadījumi. Tostarp četri saslimušie kontaktējušies ar cilvēkiem, kas atgriezušies no ārvalstīm, bet vēl ar vienu saslimušo uzsākta saziņa papildu informācijas iegūšanai un epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 1354 Covid-19 testi, bet līdz šim kopumā – 201 310 izmeklējumi.

Pēdējās diennakts laikā jauni pacienti ar Covid-19 slimnīcās nav ievietoti. Patlaban stacionāros ārstējas četri Covid-19 pacienti, visi ir ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra līdz šim izrakstīts 191 Covid-19 pacients, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Kopš Covid-19 uzliesmojuma Latvijā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību kopumā sasirgušas 1243 personas, no kurām 1052 izveseļojušās, bet 32 mirušas, liecina SPKC dati.