Ar Covid-19 inficējies Jelgavas apkārtnes autobusa šoferis; viņš pārvadājis arī skolēnus

Pievienot komentāru
Ar Covid-19 inficējies Jelgavas apkārtnes autobusa šoferis; viņš pārvadājis arī skolēnus
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Pasažieri, kuri no 13. līdz 15. oktobrim braukuši vairākos reģionālajos autobusu maršrutos Jelgavas apkārtnē, aicināti novērot savu veselības stāvokli, jo viena transportlīdzekļa šoferim konstatēts Covid-19, atsaucoties uz Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), informē Jelgavas Pašvaldības operatīvās informācijas centrs.

Veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, SPKC epidemiologi noskaidrojuši, ka autobusa vadītājs, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 13., 14. un 15. oktobrī ir braucis vairākos maršrutos, tostarp veicis Ozolnieku vidusskolas skolēnu nogādāšanu uz mācību iestādi.

Lasi vēl: Nespējot kontrolēt Covid-19 izplatību, varētu ierobežot alkohola tirdzniecību un likt valkāt maskas arī darbavietās

Skolēni braukuši maršrutā Brankas-Dalbe-Cenas-Ozolnieki un nogādāti Ozolnieku vidusskolas skolēni uz mācību iestādi.

Tāpat jāuzmanās pasažieriem, kas braukuši maršrutā Jelgavas-Svēte-Bramberģe-Jelgavas plkst. 14.45, Jelgava-Bērze-Jaunbērze plkst. 16.00, Jaunbērze-Jelgava plkst. 17.00, Jelgava-Kalnciema kombināts plkst. 18.40 un Kalnciema kombināts-Jelgava plkst. 19.40. Autobusu satiksmi šajos maršrutos nodrošina SIA “Migar”.

Visiem pasažieriem, kuri minētajos datumos brauca autobusā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli un izlemtu par testa veikšanas nepieciešamību uz Covid-19.