Komentāri

Latvijas Ārlietu ministrija esot apzinājusi visus 43 Latvijas pilsoņus, kas zemestrīces laikā atradās Nepālā. Cietušo, par laimi, nav. Šodien no katastrofas skartās zonas atgriezās pirmie mūsu valsts piederīgie.

Rīdziniekus Ļubovu Bežani un Ilju Dubovski zemestrīce pārsteidza ceļā, kad pāris devās prom no kalniem uz galvaspilsētu Katmandu. Redzot sabrukušas lauku mājiņas, tūristi sākumā nodomāja, ka tas vienkārši esot stiprs vējš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstas šausmas rīdzinieki ieraudzīja pilsētā. Cilvēki sēdēja ielu vidū, cenšoties turēties tālāk no ēkām, kas var atkal sākt brukt. Cilvēkiem esot pēcšoka stāvoklī, jauni zemestrīces grūdieni lidostā izraisīja paniku. Izlidojošo pūlis nekontrolēti izskrēja uz lidlauka.

Pirms izbraukšanas kalnu ciemā Ilja un Ļubova satika vēl kādu grupu no Latvijas. Viņu atgriešanās dzimtenē var aizkavēties akmens nogruvumu dēļ. Kamēr tiks atbrīvoti ceļi, paies kāds laiks.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl