Aptuveni 500 cilvēku ar prāmjiem šonedēļ dosies komandējumā

Par spīti tam, ka šobrīd starptautiskie pasažieru pārvadājumi ir faktiski pilnībā pārtraukti, aptuveni 500 Latvijas iedzīvotāju šonedēļ ar prāmja reisiem dosies uz Vāciju un Zviedriju.

Atpakaļ uz rakstu

30 komentāri

 • Darta

  Darta

  Bārdas bija un būs Deputāti saņem savas stukas a cilvēkam jadzivo uz400, nivens nikur nebrauktu ja būtu normālas augas.
 • Sandra

  Sandra

  Tas jau parkapj visas distances braukt kautkados komandejumos.izsaka to ka valsts nedoma par latviju ne valsti ne tautu kas dzivo seit.soda par distances ,karantinas neieverosanu,bet par komandejumiem nesodis.kas ta par valsti ka nemak pastavet .
 • Jurčiks

  Jurčiks

  Debilisms pārsteidz.Lai no krājkasītes būtu ko izņemt,tajā vispirms kaut kas ir jāieliek.....
 • Edgars

  Edgars

  Tā bļa jūs dalbajobi esat. Personīgi ES... Pirms visa šitā bardaka atbraucu ciemos uz lv, un iesprūdu šeit. Menesi nosedeju lv, mājās. Tagad ar lielāko prieku braucu atpakaļ lai strādātu... Un uz lv, es nahren nebrauksu atpakaļ. Un tādi mēs esam daudz, kas vnk iesprūda un mēģina tikt prom no jūsu trako suņu zemes. Latvieši saucās vēl ...
 • Lola

  Lola

  Un pèc tam brauks atpakaļ un sàksies viss no gala?tiešàm to vajadzèja darìt?absurds!
 • Jānis

  Jānis

  Cik liels sods tagad ir ir?Par karantīnas neievērošanu 5000€.Bet šeit jau notiek tīš likuma pārkāpums valsts deputātu vidū,kas noteikti ar steigu jāsoda katrs ar 5000€ un 10 gadu cietumsoda .Kāds tur darbs aunubariem?Brauks pēc covid 19 lai varētu izplatīt pa visu Latviju.Es arī gribu braukt strādāt jo mana firma izputēja un no valsts es par dīkstāvi neko nesaņemšu,jo redziet man nav strādnieku tātad man nekas nepienākas,vari kaut nosprāgt no bada,iešu rīkles griezt tiem 500 noziedzniekiem.
  .
 • Zs
 • Baiba Lapsa

  Baiba Lapsa

  ja ta daris ,tad kapec man jabut tam idinam ,kas tupes majas un klausis valdibu -ja majas ,tad majas visi .tie kuri brauc surpu turpu ,lai brauc -atpakal uz armijas uzstaditajam teltim ostu teritorija un ,lai tup tur 20 dienas un ,lai maksa par visu pasi .Kur skatas valsts un tas drosibu plerkstetajas ,kad beigsies likumdosana man var ,bet citiem nedrikst.Ta jau ievilka tie pasaules celotaji to triperi Latvija,kas bus janem mieti roka un jasit nost tie pasaules klejotaji ,kas ievaza zarazu.
 • Iveta Bogatireva

  Iveta Bogatireva

  Ja neizprotat situāciju līdz galam,lūdzu paturiet savas domas pie sevis.Korona vīrusu var uz vietas arī iegādāties,tam jau nu gan pakaļ nav jābrauc.Bet ģimeni apgādāt vajag
 • Hmm...

  Hmm...

  Labs! Un ko tad skrēja mājās pirms pāris nedēļām? Varēja sēdēt un rukāt cik uziet! Kāds darbs ir tik svarigs, lai šijā laikā riskētu ar savu un citu veselību un dzivibu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!