Aptur divu pazīstamu zīmolu suņu un kaķu barības izplatīšanu

4 komentāri
Aptur divu pazīstamu zīmolu suņu un kaķu barības izplatīšanu
Sintija Zandersone / LETA

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir apturējis divu pazīstamu zīmolu suņu un kaķu barības izplatīšanu, jo tajās konstatēts karbamīds.

Apturētas ir zīmola ”Nestle Purina Petcare France ” kaķu barības ”Purina Pro Plan opti – light low fat rich in turkey” ar partijas numuru 6358091101 (derīguma termiņš 06.2018.) un zīmola ”Dr.Clauder solution for pets Gmbh” suņu barības ”Sensitive adult lamb&rice” ar partijas numuru 151 (derīguma termiņš 31.05.2019.) izplatīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Barības partiju izplatīšana apturēta un paņemti paraugi atkārtotai izmeklēšanai. Kad tiks saņemti analīžu rezultāti, dienests lems par turpmāko rīcību.

Kopumā laboratoriskai izmeklēšanai uz Dānijas laboratoriju (Fødevarestyrelsens Laboratorie Aarhus), kas iepriekš izmeklēja arī uzņēmumā ”Tukuma straume” ražotās barības paraugus, tika nosūtīti pieci dažādu ražotāju suņu un kaķu barības paraugi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl