Aptiekas bažījas, ka pēc 9. februāra pacienti nevarēs nopirkt atsevišķas recepšu zāles

Jau pēc nepilna mēneša 32 Eiropas valstīs un arī Latvijā sāks darboties zāļu drošuma pārbaudes. Tā kā Eiropas līmeņa datubāzē, kurā tiks pārbaudīti medikamentu unikālie kodi, ražotāji vēl aizvien nav ievadījuši visas nepieciešamās zāles, aptiekām ir bažas, ka pēc 9. februāra, kad jaunā kārtība sāks strādāt, pacienti atsevišķas recepšu zāles nevarēs nopirkt

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Svetlana Laizāne

  Svetlana Laizāne

  Лудше бы проверили и сделали цены адекватные как в других странах! Чтобы не приходилось людям в Литву за лекарствами ездить с Латвии! Мафиозники....
 • Valentina Markova

  Valentina Markova

  Tapēc jau taisa visādus brīnumus lai tā tauta izmirst
 • Astra

  Astra

  Jo tālāk jo trakāk. Dara visu lai celtos cenas zālēm. NU JAU IET PAR TRAKU. ATKAL PACELS CENAS UZ JAU TIK DĀRGĀM ZĀLĒM!! Šī anarhija valstī sāk apnikt.
 • Marija {Māra,...} dzimusi Lagūna

  Marija {Māra,...} dzimusi Lagūna

  Drošības pārbaude biznesam, ne jau cilvēku labā tas tiek darīts. Ja slims cilvēks paliek bez zālēm, tad tā ir izdzīvošanas pārbaude? Aptiekas pareizi satraucas, jo tām būs jāatsaka ļaudīm medikamenti, ne jau ES. Zāles Latvijā jau tā cenās sit augstu vilni, kur nu vēl dārgāk? Tad jātirgo aptiekās tikai tēja. Palikt bez zālēn ir pats drošākais līdzeklis, vai ne? Ātrie tāpat nebrauks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!