3 komentāri

Māra Kučinska valdība turpina strādāt, tiesa, nu jau kā tehniskā valdība, kamēr nebūs nākamās. Savukārt – kad būs jaunā valdība, pateikt nevar neviens. Aptaujā noskaidrots, kā šīs dienas acīm pašreizējā Ministru kabineta darbu vērtē sabiedrība.

Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem vidējais novērtējums Kučinska valdības paveiktajam darbam kopumā 10 punktu skalā ir vien 4,1 punkts.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) snieguši 15% “Kantar TNS” aptaujāto iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) sniedzis katrs ceturtais, bet vairums jeb 47% devuši Kučinska valdībai zemāko vērtējumu.

TOP komentāri

  • Sema
    +1 +1 0

    Sema

    KO LAI DARU JĀ PENSIJA IR TIKAI 205 EIRO MĒNESĪ KĀ LAI DZĪVO JO PAR VISU IR JĀMAKSĀ TADA MUMS IR VALDĪBA IZAUDZINĀTI 5 BĒRNI UN MAZBĒRNI KAS VALSTIJ MAKSĀ NODOKĻUS.
  • aivars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl