Aptauja: vai tiesu sistēma Latvijā strādā godprātīgi?

Uzticība tiesu varai ir jāstiprina, un sabiedrība sagaida pārmaiņas tiesu sistēmā – šos jautājumus ik pa brīdim aktualizē politiķi. Savukārt aptaujā noskaidrots, cik daudzi Latvijas iedzīvotāji šobrīd uzskata, ka tiesu sistēma Latvijā strādā godprātīgi.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Oto
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Aptauju vajadzēja veikt starp tiem , kuri reāli ir saskārušies ar mūsu tiesu sistēmu!
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Nez, tie 55% paši ir tieši saskārušies ar tiesu varu, vai arī pauduši viedokli pēc principa - lasījis neesmu, bet viedoklis ir.
  • Geri

   Geri

   Protams, ka nē. Ne dienu nav strādājuši tieslietu jomā, bet visi ir dīvāna eksperti. Tāda tā latviešu tauta ir - neko nejēdz, bet eksperti visās jomās.
 • Andrejs

  Andrejs

  Piemērs: namīpašnieks Ludzā izīrē telpas firmai no Liepājas. Īrnieks nav godprātīgs. Nemaksā īri un sakrāj paradu, par ko telpu īpašnieks uzsāk tiesvedību. Pēc likuma lietu izskta pārkāpēja reģistrācijas vietā, tas ir Liepajā. Prasītājam ir jākuļas cauri visai Latvijai uz tiesas sēdi. Bet atbildētājs neierodas. Vēlreiz pispiedu ceļojums. Manu prāt tas nav pat dumi. tas ir idiotisms. Vainīgajam ir jādodas uz pārkāpuma vietu ne cietuāajam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!