1 komentārs

Pasaulē ļoti pretrunīgi vērtētais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko plāno ierasties Latvijā valsts vizītē. Viņš tiek uzskatīts par “pēdējo diktatoru Eiropā” un ir pazīstams ar autoritāru valdīšanas stilu un neiecietību pret opozīciju. Vai Latvijas iedzīvotāji atbalsta šīs personas vizīti mūsu valstī?

TNS veiktā aptauja rāda, ka ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka pēc šīs vizītes Latvijas un Baltkrievijas starpvalstu sadarbība uzlabosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr lielākā daļa jeb 63% uzskata, ka pēc šīs vizītes abu valstu sadarbībā nekas nemainīsies. Viens procents saka, ka attiecības pasliktināsies, bet vēl desmit procentiem nav viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl