1 komentārs

Pasaulē ļoti pretrunīgi vērtētais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko plāno ierasties Latvijā valsts vizītē. Viņš tiek uzskatīts par “pēdējo diktatoru Eiropā” un ir pazīstams ar autoritāru valdīšanas stilu un neiecietību pret opozīciju. Vai Latvijas iedzīvotāji atbalsta šīs personas vizīti mūsu valstī?

TNS veiktā aptauja rāda, ka ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka pēc šīs vizītes Latvijas un Baltkrievijas starpvalstu sadarbība uzlabosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr lielākā daļa jeb 63% uzskata, ka pēc šīs vizītes abu valstu sadarbībā nekas nemainīsies. Viens procents saka, ka attiecības pasliktināsies, bet vēl desmit procentiem nav viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl