Komentāri
Aptauja: retais tic, ka tiks ieviesta skaidrība par deputāta Kļaviņa krimināllietā nopludināto informāciju
Foto: Edijs Pālēns/LETA

Tikai neliela daļa no aptaujātajiem iedzīvotājiem domā, ka vispār izdosies ieviest skaidrību saistībā ar informācijas nopludināšanu deputāta Askolda Kļaviņa krimināllietā par krāpšanos ar degvielas kompensācijām.

“Kantar TNS” veiktā aptauja liecina, ka šādam veiksmīgam rezultātam tiešām tic 13% Latvijas iedzīvotāju. Tomēr 63% domā, ka atklāt, kādā veidā, kurš un kāpēc nopludinājis izmeklētāju informāciju, neizdosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš vēstīts, ka Kļaviņu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sākto kriminālprocesu saistībā ar viņa saņemtajām transporta kompensācijām telefoniski pabrīdinājis kādreizējais premjers no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Indulis Emsis, bet KNAB šo telefonsarunu noklausījies.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl