APTAUJA! Kuru Rīgas mēru izvēlētos Tu?

4 komentāri

Lielākās politiskās partijas ir nosaukušas savus Rīgas mēra kandidātus, un pārsteigumi ir izpalikuši. Šodien savu lēmumu paziņoja Nacionālā apvienība (NA) – tā tomēr nolēmusi startēt ar, kā publiskajā telpā bija izskanējis, ”uzsildīto zupu” Baibu Broku. Izvēle pamatota ar viņas labajiem panākumiem vēlēšanās pirms četriem gadiem. Bet kuru mēra kandidātu izvēlētos Tu?

Šobrīd zināms, ka Saskaņa mēra amatam izvirzījusi līdzšinējo Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, “Vienotība” startēs ar Saeimas deputātu Vilni Ķirsi, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pēc ilgākas iekšējās cīņas nosliekusies par labu Armandam Krauzem un NA jau atkārtoti liks cerības uz Baibu Broku.

Tomēr ir vēl partijas, kuras savu izvēli tikai atklās. Tā, piemēram, Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) devis mājienus, ka varētu startēt apvienotā sarakstā ar Juri Pūci (Latvijas attīstībai), savu kandidātu vēl jāizvirza skandalozā, bet gana populārā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa partijai “Kam pieder valsts”, tāpat intriga saglabājas ap ilggadējās korupcijas apkarotājas Jutas Strīķes iespējamo iesaisti politikā zem Jāņa Bordāna Jaunās konservatīvās partijas. Turklāt savu mēra kandidātu nav nosaukusi arī Ingunas Sudrabas vadītā “No sirds Latvijai”.

Piedalies aptaujā!

Kuru kandidātu Tu vēlētos redzēt Rīgas mēra amatā? Saistītais raksts

Rezultāti:
10%

Nilu Ušakovu (Saskaņa)

15%

Vilni Ķirsi (Vienotība)

4%

Baibu Broku (NA)

1%

Armandu Krauzi (ZZS)

21%

Mārtiņu Bondaru (LRA)

0%

Juri Pūci (LA)

7%

Jutu Strīķi (JKP)

41%

Gaidu labāku kandidātu

4 komentāri