Komentāri

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Veselības ministrija apņēmusies pamatīgi ierobežot grādīgās dziras popularitāti skolēnu vidū. Tiks uzsākta informatīvā kampaņa, lai nepieļautu, ka veikalos alkohols tiek pārdots nepilngadīgajiem. Savukārt policija ar bažām gaida 1. septembra vakaru, kas teju katru gadu izvēršas ļoti dramatisks.

Teju vai katru gadu vairākiem skolēniem  1. septembris izvēršas par skarbu mācību – satiekot draugus un kārdinājuma mudinātiem, pārmērīgi lietojot alkoholu, gadās iekulties nepatikšanās. Sevišķi spilgti to var manīt Rīgas ielās. Policija atklāj biedējošu tendenci – alkoholu milzu apmēros sāk lietot arvien jaunāki skolēni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Te atbildība jāuzņemas arī pārdevējiem, kas grādīgo dziru nodod nepilngadīgo rokās.

Skolēnu ”žūpību” apkarot sola veselības ministrs. Par nodokļu maksātāju naudu – 25 000 eiro – tiks rīkota kampaņa ar nosaukumu Lai būtu skaidrs – dalīti bukleti, izveidota mājaslapa, veikti kontrolpirkumi un rīkotas diskusijas. Tāpat iecerēts arī mainīt alkohola iepakojuma atveidu.

Ministrs gan atzīst, ka ilgtermiņā nepieciešams radīt jauniešiem alternatīvu veidu, kā pavadīt brīvo laiku, un alkohola vietā vislabāk būtu piedāvāt plašas iespējas sportot.

Aptaujas liecina, ka katrs ceturtais jaunietis, kurš lietojis alkoholu, pirmo reizi to garšojis 11 gadu vecumā vai pat agrāk.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl