Komentāri

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Veselības ministrija apņēmusies pamatīgi ierobežot grādīgās dziras popularitāti skolēnu vidū. Tiks uzsākta informatīvā kampaņa, lai nepieļautu, ka veikalos alkohols tiek pārdots nepilngadīgajiem. Savukārt policija ar bažām gaida 1. septembra vakaru, kas teju katru gadu izvēršas ļoti dramatisks.

Teju vai katru gadu vairākiem skolēniem  1. septembris izvēršas par skarbu mācību – satiekot draugus un kārdinājuma mudinātiem, pārmērīgi lietojot alkoholu, gadās iekulties nepatikšanās. Sevišķi spilgti to var manīt Rīgas ielās. Policija atklāj biedējošu tendenci – alkoholu milzu apmēros sāk lietot arvien jaunāki skolēni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Te atbildība jāuzņemas arī pārdevējiem, kas grādīgo dziru nodod nepilngadīgo rokās.

Skolēnu ”žūpību” apkarot sola veselības ministrs. Par nodokļu maksātāju naudu – 25 000 eiro – tiks rīkota kampaņa ar nosaukumu Lai būtu skaidrs – dalīti bukleti, izveidota mājaslapa, veikti kontrolpirkumi un rīkotas diskusijas. Tāpat iecerēts arī mainīt alkohola iepakojuma atveidu.

Ministrs gan atzīst, ka ilgtermiņā nepieciešams radīt jauniešiem alternatīvu veidu, kā pavadīt brīvo laiku, un alkohola vietā vislabāk būtu piedāvāt plašas iespējas sportot.

Aptaujas liecina, ka katrs ceturtais jaunietis, kurš lietojis alkoholu, pirmo reizi to garšojis 11 gadu vecumā vai pat agrāk.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl