Aptauja: 88% skolēnu nejūtas pilnvērtīgi sagatavoti gala eksāmeniem

Pandēmijas radītā neskaidrība izglītības nozarē arvien dara nervozus daudzus skolēnus, kuriem jau tagad skaidrs, ka šajā mācību gadā viņi skolās neatgriezīsies. Taču vislielākās klapatas ir skolu beidzējiem. Ārkārtas situācijas pagarinājums neļaus maijā beidzot sākt centralizētos eksāmenus. Pašreiz cerības tiek liktas uz jūniju, bet garantēt to, protams, nevar.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • S

  S

  Kaitina párgudríba-komentos kritizé citus, bet pats neprot salikt pieturzímes un uzrakstít várdus pareizi.Par lauku skolám arí, visi 'zina', ka tur atzímes velkot, bet olimpiádés un konkursos nereti uzvar t.s.'lauku skolu' skoléni. Ja ir konkurss uz 10.klasi, ir cita runa, bet arí tad 'lauki'médz vinnét.Daudzas lielás skolas pirms eksámeniem, pirms 12.klases, arí uz 7.kl.(1. gimn.klase)atbrivojas no saviem 'neperspektívajiem', arí lai nebojátu savu 'reitingu', bet to IZM izvélas labák neredzét.
 • Atplest

  Atplest

  Uzcept bēbjus to jau prot, bet kad jāiemāca 2reiz2 tad alarma. Nīkuļi ne bērni. tizli bez gala🥕
 • Pirktspēja
 • Paši vien vainīgi

  Paši vien vainīgi

  Ka neesiet sagatavoti!!! Tie kuri APZINĪGI MĀCĀS tiem zināšanas IR un nenokā viņi nebaidās. Bet te protams runa iet par tižļiem un lohhiem!!!
 • Jautājums

  Jautājums

  Kā mācīties mājās attālināti, ja kaimiņi cītīgi veic remontdarbus savos dzīvokļos, radot trokšņus visas dienas garumā un traucē piedalīties tiešsaites stundās, traucē koncentrēties, traucē veikt parbaudes darbus.
  Pilnīgi piekrītu arī tam, ka daudzas lauku skolas saviem audzēkņiem pievelk atzīmes uz augšu. Vienā otrā skolā pa semestri ir tikai dažas atzīmes priekšmetos. Jautājums: kāda tad tajā skolā būs vidējā atzīme. Pārbaudes darbi tiek norakstīti, pārfotografēti, lai vēlāk citi varētu sagatavoties un rakstīt pārbaudes darbu, tādā veidā iegūstot labas atzīmes. Tā nav izglītība, kādai tai labākajā gadījumā būtu jābūt.
  • Lohiem

   Lohiem

   Lohu problēmas! Kāvienmēr visi citi vainīgi, bet ne paši!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!