Aptauja: 68% iedzīvotāju neatbalsta “ss.lv” bloķēšanu

41 komentārs

Starpnieka lomu strīdā starp Valsts ieņēmumu dienestu (VID) un portālu “ss.lv” uzņēmusies auditorkompānijas “PricewaterhouseCoopers” zvērinātu advokātu birojs “PricewaterhouseCoopers Legal”.

Tikmēr TNS aptaujā noskaidrots sabiedrības viedoklis par lēmumu slēgt sludinājumu portāla domēnu.

VID lēmumu bloķēt “ss.lv” portālu atbalsta piektā daļa Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā. Savukārt pret šo lēmumu ir vairākums iedzīvotāju jeb 68%.

Trešā daļa aptaujāto atbalsta VID ideju nākotnē ļaut dienestam bloķēt piekļuvi negodprātīgām tīmekļa vietnēm arī ārvalstīs reģistrētiem domēniem, piemēram, – “com.” Nedaudz vairāk kā puse jeb 54% šādu ieceri neatbalsta.

TOP komentāri

 • Marex Silins
  +5 +5 0

  Marex Silins

  Zināms arī cik Rīgas Centrāltirgus spirta un cigarešu tirgotāji nav nomaksājuši nodokļos. Jāslēdz ciet Centrāltirgus, jo tā ir platforma nelikumīgiem tirgotājiem! Vieglāk aizslēgt "platformu" (vai ss.lv). Tas nekas, ka pēc tam zemniekiem nebūs kur tirgot, taču būs slēgta darbība "nodokļu nemaksātājiem, kontrabandistiem" (ss.lv gadījumā-auto tirgotājiem-shēmotājiem). Tas nekas, ka tie kontrabandisti (shēmotāji) pēc tam atradīs citu veidu kā tirgot, jo viņus nez kādēļ neķer.
 • Matiss Matiss
 • Annija Surika
  +3 +3 0

  Annija Surika

  beidziet melot izmantojot nepatiesus datus.nezinu nevienu kas tur piealijas.kauns.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl