Apsver no amata gāztā Trukšņa virzīšanu Jūrmalas mēra amatam

1 komentārs

Oktobra vidū no amata gāztais Gatis Truksnis atkal varētu atgriezties Jūrmalas mēra krēslā. Par tādu iespēju vienojušies septiņi Jūrmalas domes Zaļo un zemnieku savienības deputāti.

Vai Truksnis tiks virzīts amatam, atkarīgs no tā, vai izdosies viņa kandidatūrai nodrošināt pietiekamu atbalstu, tā LNT Ziņām norādīja deputāts Jānis Lediņš.

Lai Truksni varētu ievēlēt amatā, viņam vajadzētu vēl vismaz vienu balsi no tiem deputātiem, kuri viņu iepriekš no amata gāza.

Tikmēr Vienotība vienojusies Jūrmalas mēra amatam virzīt deputāti Ivetu Blauu.

Pagaidām arī viņas kandidatūras apstiprināšanai nepieciešamā atbalsta nav. Rosināt ārkārtas sēdes sasaukšanu, lai ievēlētu jaunu mēru, var pieci domes deputāti vai priekšsēdētājs.

Iespējams, ka ārkārtas sēde tiks sasaukta jau tuvākajā laikā. Jau ziņots, ka Truksnis ir aizdomās turamais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sāktā kriminālprocesā par partiju iespējamu nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā. Šajā procesā aizdomās turamā statuss piemērots arī uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl