Apsveicami! Latvijā veselību apdrošina arī 101 gada vecumā

Komentāri
Apsveicami! Latvijā veselību apdrošina arī 101 gada vecumā
FOTO: LETA

Vecākajam klientam, kam izsniegta veselības apdrošināšana, pašlaik ir 101 gads. Vidējais apdrošināto vecums ir 45 gadi, savukārt visvairāk veselības apdrošināšanu pakalpojumus saņem Latvijas iedzīvotāji 32 gadu vecumā, secina ERGO apdrošinātājs.

“Iespējams, veselības apdrošināšana ir kādam vēl vecākam iedzīvotājam Latvijā – mūsu 101 gadīgais klients tiek apdrošināts jau četrus gadus, un, manuprāt, tas ir brīnišķīgs piemērs tam, kā atbildīgi rūpēties par savu veselību,” norāda Gints Konrads, ERGO Veselības un dzīvības apdrošināšanas departamentu direktors Baltijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd apdrošināto senioru īpatsvars jeb apdrošinātās personas vecumā no 60 gadiem veido 14% no visiem veselības apdrošināšanas klientiem.

Kā liecina ERGO dati, vecāka gadagājuma cilvēki (pēc 60) vairāk izmanto valsts apmaksātās veselības aprūpes iespējas, nevis maksas ambulatoros speciālistu pakalpojumus.

Seniori, izmantojot veselības apdrošināšanas polisi, visbiežāk apmeklē ģimenes ārstu, veic laboratoriskus, rentgena un ultrasonogrāfiskos izmeklējumus, kā arī veic fizikālas procedūras.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl