Apsveicami! Latvijā veselību apdrošina arī 101 gada vecumā

0 Komentāru
Apsveicami! Latvijā veselību apdrošina arī 101 gada vecumā
FOTO: LETA

Vecākajam klientam, kam izsniegta veselības apdrošināšana, pašlaik ir 101 gads. Vidējais apdrošināto vecums ir 45 gadi, savukārt visvairāk veselības apdrošināšanu pakalpojumus saņem Latvijas iedzīvotāji 32 gadu vecumā, secina ERGO apdrošinātājs.

“Iespējams, veselības apdrošināšana ir kādam vēl vecākam iedzīvotājam Latvijā – mūsu 101 gadīgais klients tiek apdrošināts jau četrus gadus, un, manuprāt, tas ir brīnišķīgs piemērs tam, kā atbildīgi rūpēties par savu veselību,” norāda Gints Konrads, ERGO Veselības un dzīvības apdrošināšanas departamentu direktors Baltijā.

Šobrīd apdrošināto senioru īpatsvars jeb apdrošinātās personas vecumā no 60 gadiem veido 14% no visiem veselības apdrošināšanas klientiem.

Kā liecina ERGO dati, vecāka gadagājuma cilvēki (pēc 60) vairāk izmanto valsts apmaksātās veselības aprūpes iespējas, nevis maksas ambulatoros speciālistu pakalpojumus.

Seniori, izmantojot veselības apdrošināšanas polisi, visbiežāk apmeklē ģimenes ārstu, veic laboratoriskus, rentgena un ultrasonogrāfiskos izmeklējumus, kā arī veic fizikālas procedūras.

0 Komentāru