Apstiprināta “Rīgas satiksmes” jaunā valde; tajā iekļauti arī Jakrins un Epalte-Drulle

12 komentāri
Apstiprināta “Rīgas satiksmes” jaunā valde; tajā iekļauti arī Jakrins un Epalte-Drulle
IEVA LEINIŠA, LETA / IEVA ČĪKA, LETA

Pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” padome, pamatojoties uz atlases komisijas iesniegtajiem dokumentiem, apstiprinājusi uzņēmuma jauno valdi, informēja uzņēmumā.

Turpmāk “Rīgas satiksmes” valdē darbosies Džineta Innusa, Elīna Epalte-Drulle, Inga Krūkle, Emīls Jakrins un Jānis Golubevs.

Kā norāda uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Rolands Klincis, valdes locekļu atlases komisijas svarīgākie kritēriji, veicot konkursu un izdarot izvēli jaunajai uzņēmuma valdei, bija nodrošināt uzņēmuma darbības nepārtrauktību, kvalitātes vadību un risku vadību.

“Veicot valdes locekļu atlasi un intervējot potenciālos kandidātus, komisija vērtēja valdes profesionālās spējas kopumā, balstoties uz profesionalitātes, pieredzes un kompetences kritērijiem,” apgalvoja Klincis.

Uz pirmo valdes sēdi “Rīgas satiksmes” padomes locekļi jauno valdi plāno sasaukt nākamā gada pirmajās darba dienās, kad arī tiks lemts par valdes darba sākšanu jaunajā sastāvā, kā arī valdes priekšsēdētāja apstiprināšanu.

Valdes nominācijas komisija darbojās trīs “Rīgas satiksmes” padomes locekļi, trīs Rīgas domes pārstāvji un sociālais partneris.

12 komentāri