Komentāri

Ar karstām debatēm Saeima šodien pieņēma grozījumus likumā, kas sola no nākamā gada sākt krīzes pensiju pārrēķināšanu. No tribīnes gan bija dzirdami brīdinājumi, ka politiķi pensionārus māna, jo naudas vecuma pabalstu palielināšanai valsts budžetā nav un nebūs, jo ir svarīgākas prioritātes, piemēram, nacionāla drošība.

Pārejas noteikumos solīts krīzes pensijas pārrēķināt no nākamā gada, ņemot vērā budžeta iespējas. Tieši  palīgteikums izsauca viskarstākās debates. Bijusī labklājības ministre Ilze Vinķele bija skarba – šāds solījums esot tukšas rieksta čaumalas vērts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vinķelei piebalsoja opozīcija, kura vēlējas pensionāriem garantētus ienākumus, neatkarīgi no tā kāda rudenī būs situācija valsts kopbudžeta.

Budžeta komisijas vadītājs gan aicināja opozīciju nolaisties uz zemes, jo pensiju palielināšana tāpat ka jebkura izdevumu pārskatīšana nevar tikt skatīt atrauti no budžeta iespējamām, kuras  šobrīd ir visai neskaidras.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl