Apsardzes darbinieki pa grīdu velk pensionāri kunga prātā

Komentāri

Kāds aculiecinieks nofilmējis, kā policistu un apsardzes darbinieku bariņš pa grīdu velk kliedzošu pensionāri. Taču saskaņā ar policijas un apsardzes darbinieku teikto kundze, uzzinot, ka tiek aizturēta, speciāli kritusi gar zemi un kliegusi, ka tiek sista. 

Raidījumam Bez Tabu savas pastāvēšanas gados ne reizi viens nācies veidot stāstus par dažādu apsardzes darbinieku rīcību. Diemžēl lielākā daļa no tiem bijuši visai bēdīgi – te kāds apsargs ar steku nozilinājis zaglēnu, te kāds cits garnadzi apzīmējis un citādi paņirgājies, tieši tāpēc arī šim video pievērsta īpaša vērība.

Uzņemtā video autors Guntars ir lakonisks: ”Nogāza gar zemi vecu cilvēku un sāka vilkt ārā”. Sākumā policisti un apsardzes darbinieki vēl esot kādas desmit minūtes domājuši, kurš no viņiem uzņemsies kundzes ”vilkšanu” ārā, stāsta Guntars.

Apsardzes kompānijas pārstāvis Uģis Začs stāsta, ka kundze un viņas draudzene esot bijušas kunga prātā, un uz aicinājumu neienākt lielveikalā nav atsaukušās. Pēc tam esot aicinājušas apsardzes darbinieku viņām pievienoties, bet pēc tam – sāka izteikt apvainojumus apsardzes darbiniekam. Veikala apsardze esot pieņēmusi lēmumu izsaukt pašvaldības policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki ar sievietēm esot veikuši pārrunas, un sievietes esot sapratušas, ka viņām jāpamet tirdzniecības vietas telpas, pauž Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Guntis Bērziņš. Pēc tam viena kundzes esot sākusi ”neadekvāti uzvesties” – viena no viņām sāka dziedāt, bet otra – mest kūleņus pa grīdu.

Policijas darbiniekiem nācās uz to reaģēt, akcentē G. Bērziņš. Viņš skaidro, – tad, kad tika paziņots, ka sievietēm būs jādodas uz policijas iecirkni, viena no viņām nokritusi gar zemi un sākusi saukt pēc palīdzības, kliedzot, ka viņa tiek sista.

Apsardzes darbinieks sievieti nogādāja policijas rokās.

Policijas darbinieks stāsta, ka vecāka gadagājuma likumpārkāpēji nereti izliekas, ka viņiem palicis ”slikti ar sirdi”, bet citi saceļ lielu troksni, lai pievērstu citu cilvēku uzmanību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl