Apsardzes darbinieki pa grīdu velk pensionāri kunga prātā

0 Komentāru
Apsardzes darbinieki pa grīdu velk pensionāri kunga prātā
Foto: LETA

Kāds aculiecinieks nofilmējis, kā policistu un apsardzes darbinieku bariņš pa grīdu velk kliedzošu pensionāri. Taču saskaņā ar policijas un apsardzes darbinieku teikto kundze, uzzinot, ka tiek aizturēta, speciāli kritusi gar zemi un kliegusi, ka tiek sista. 

Raidījumam Bez Tabu savas pastāvēšanas gados ne reizi viens nācies veidot stāstus par dažādu apsardzes darbinieku rīcību. Diemžēl lielākā daļa no tiem bijuši visai bēdīgi – te kāds apsargs ar steku nozilinājis zaglēnu, te kāds cits garnadzi apzīmējis un citādi paņirgājies, tieši tāpēc arī šim video pievērsta īpaša vērība.

Uzņemtā video autors Guntars ir lakonisks: ”Nogāza gar zemi vecu cilvēku un sāka vilkt ārā”. Sākumā policisti un apsardzes darbinieki vēl esot kādas desmit minūtes domājuši, kurš no viņiem uzņemsies kundzes ”vilkšanu” ārā, stāsta Guntars.

Apsardzes kompānijas pārstāvis Uģis Začs stāsta, ka kundze un viņas draudzene esot bijušas kunga prātā, un uz aicinājumu neienākt lielveikalā nav atsaukušās. Pēc tam esot aicinājušas apsardzes darbinieku viņām pievienoties, bet pēc tam – sāka izteikt apvainojumus apsardzes darbiniekam. Veikala apsardze esot pieņēmusi lēmumu izsaukt pašvaldības policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki ar sievietēm esot veikuši pārrunas, un sievietes esot sapratušas, ka viņām jāpamet tirdzniecības vietas telpas, pauž Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Guntis Bērziņš. Pēc tam viena kundzes esot sākusi ”neadekvāti uzvesties” – viena no viņām sāka dziedāt, bet otra – mest kūleņus pa grīdu.

Policijas darbiniekiem nācās uz to reaģēt, akcentē G. Bērziņš. Viņš skaidro, – tad, kad tika paziņots, ka sievietēm būs jādodas uz policijas iecirkni, viena no viņām nokritusi gar zemi un sākusi saukt pēc palīdzības, kliedzot, ka viņa tiek sista.

Apsardzes darbinieks sievieti nogādāja policijas rokās.

Policijas darbinieks stāsta, ka vecāka gadagājuma likumpārkāpēji nereti izliekas, ka viņiem palicis ”slikti ar sirdi”, bet citi saceļ lielu troksni, lai pievērstu citu cilvēku uzmanību.

0 Komentāru