Komentāri

Daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji apzinīgi veic ikmēneša maksājumus. Tomēr apsaimniekotājs draud: ja visi nenomaksās viena dzīvokļa parādu, ziemas mēnešus pavadīs bez siltā ūdens un apkures. Kā nākas, ka godprātīgiem nama iedzīvotājiem jāmaksā svešs parāds, un vai nāksies palikt ziemā bez siltā ūdens un apkures? 

Rigondas ielas iedzīvotāji jau nedēļu bija spiesti dzīvot bez siltā ūdens. Tas atslēgts, jo viens nama iedzīvotājs uzkrājis 13 000 eiro lielu parādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkrēta nama apsaimniekotājs uzstāj, ka visiem pārējiem nama iedzīvotājiem jānomaksā negodprātīgā kaimiņa parāds. Nama iedzīvotāji par konkrētos situāciju nav mierā, jo nevēlas maksāt rīcībspējīgas personas uzkrāto summu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl