Aprit septiņi gadi kopš Zolitūdes traģēdijas; bojāgājušos šogad piemin šaurākā lokā

Šogad Covid-19 epidemioloģiskās situācijas dēļ nav plānots rīkot plašāku formālu Zolitūdes traģēdijas piemiņas pasākumu, aģentūrai sacīja biedrības “Zolitūde 21.11.” valdes pilnvarotā pārstāve, Saeimas deputāte Regīna Ločmele (S).

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Nata! Ir tomér starpiba, vai tajá vietá gájis bojá piedzéries autostúrétájs vai notikusi masu slepkavíba. Mani visvairák sápina vienaldzíba, galvenokárt no amatpersonám,kas tá vai citádi ir iesaistítas un atbildígas. Péc nelaimes visi pilnám mutém solíja, ka strádás labákie, lai noskaidrotu, izmeklétu, vainígos sodítu. Visu izdaríja, noskaidroja, notiesája... vienu grékázi, kas laikam nespéja pienácígi samaksát, neticu, ka te tika maksáts tikai advokátiem, jo bez iesmérésanas nevar tik daudzos límenos sacakarét lietas.
 • Pirktspēja
 • Nata

  Nata

  Kāpēc mirušos nevar pieminēt kapos, ja katram mirušajam miršanas vietā uzcels pieminekli, tad no Latvijas drīz paliks viens vienīgs kapu lauks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!