Apmaldījušies ogotāji teju diennakti pavada mežā

Komentāri
Apmaldījušies ogotāji teju diennakti pavada mežā
FOTO: LETA

Vakar ap pulksten 15.00 kāds 1976. gadā dzimis vīrietis un 1975. gadā dzimusi sieviete iegāja mežā ogot. Pulksten 19.00 vīrietis zvanīja uz Talsu policijas iecirkņa dežūrdaļu ar lūgumu palīdzēt tikt ārā no meža – viņi bija apmaldījušies.

Policija nekavējoties uzsāka meklēšanas pasākumus un telefoniski uzturēja sakarus ar pazudušajiem. Ierodoties ogotāju norādītajā vietā – Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalas mežā -, policijas darbinieki ieslēdza automašīnas sirēnas skaņas, taču ogotāji bija apjukuši un nobijušies, tāpēc, pat izdzirdot sirēnas, nespēja izkļūt no meža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī meklēšana tika pārtraukta un atsākta agri no rīta. Par laimi, ogotājiem bija iespēja mežā sakurt ugunskuru, pie kura viņi arī pavadīja nakti

Šorīt policijas darbiniekiem izdevās atrast apmaldījušos ogotājus, kuri ir sveiki un veseli, un medicīniskā palīdzība viņiem arī nebija nepieciešama. Ogotāji mežā bija devušies ar uzlādētu telefona bateriju, kas palīdzēja visu meklēšanas laiku policija regulāri uzturēt sakarus ar viņiem.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl