Apmaldījušies ogotāji teju diennakti pavada mežā

Komentāri
Apmaldījušies ogotāji teju diennakti pavada mežā
FOTO: LETA

Vakar ap pulksten 15.00 kāds 1976. gadā dzimis vīrietis un 1975. gadā dzimusi sieviete iegāja mežā ogot. Pulksten 19.00 vīrietis zvanīja uz Talsu policijas iecirkņa dežūrdaļu ar lūgumu palīdzēt tikt ārā no meža – viņi bija apmaldījušies.

Policija nekavējoties uzsāka meklēšanas pasākumus un telefoniski uzturēja sakarus ar pazudušajiem. Ierodoties ogotāju norādītajā vietā – Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalas mežā -, policijas darbinieki ieslēdza automašīnas sirēnas skaņas, taču ogotāji bija apjukuši un nobijušies, tāpēc, pat izdzirdot sirēnas, nespēja izkļūt no meža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī meklēšana tika pārtraukta un atsākta agri no rīta. Par laimi, ogotājiem bija iespēja mežā sakurt ugunskuru, pie kura viņi arī pavadīja nakti

Šorīt policijas darbiniekiem izdevās atrast apmaldījušos ogotājus, kuri ir sveiki un veseli, un medicīniskā palīdzība viņiem arī nebija nepieciešama. Ogotāji mežā bija devušies ar uzlādētu telefona bateriju, kas palīdzēja visu meklēšanas laiku policija regulāri uzturēt sakarus ar viņiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl