Apmaldījušies ogotāji teju diennakti pavada mežā

Komentāri
Apmaldījušies ogotāji teju diennakti pavada mežā
FOTO: LETA

Vakar ap pulksten 15.00 kāds 1976. gadā dzimis vīrietis un 1975. gadā dzimusi sieviete iegāja mežā ogot. Pulksten 19.00 vīrietis zvanīja uz Talsu policijas iecirkņa dežūrdaļu ar lūgumu palīdzēt tikt ārā no meža – viņi bija apmaldījušies.

Policija nekavējoties uzsāka meklēšanas pasākumus un telefoniski uzturēja sakarus ar pazudušajiem. Ierodoties ogotāju norādītajā vietā – Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalas mežā -, policijas darbinieki ieslēdza automašīnas sirēnas skaņas, taču ogotāji bija apjukuši un nobijušies, tāpēc, pat izdzirdot sirēnas, nespēja izkļūt no meža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī meklēšana tika pārtraukta un atsākta agri no rīta. Par laimi, ogotājiem bija iespēja mežā sakurt ugunskuru, pie kura viņi arī pavadīja nakti

Šorīt policijas darbiniekiem izdevās atrast apmaldījušos ogotājus, kuri ir sveiki un veseli, un medicīniskā palīdzība viņiem arī nebija nepieciešama. Ogotāji mežā bija devušies ar uzlādētu telefona bateriju, kas palīdzēja visu meklēšanas laiku policija regulāri uzturēt sakarus ar viņiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl