Komentāri
Apkure pieslēgta 99,9% dzīvojamo māju, informē Rīgas namu pārvaldnieks
FOTO: LETA

Šā gada 11. oktobrī apkure pieslēgta 99,9% dzīvojamo māju, kas ir vairāk nekā 2700 ēku.

Šobrīd ēkās, kuru siltumapgādes sistēmu apkalpo AS Rīgas siltums, tiek veikti sistēmas ieregulēšanas darbi.

Gadījumā, ja mājas iedzīvotāji konstatē, ka dzīvoklī radiatori nesilda vienā vai vairākās dzīvokļa telpās, RNP aicina ikvienu klientu informēt par situāciju apkures pakalpojumu sniedzēju AS Rīgas siltums, zvanot uz diennakts bezmaksas palīdzības tālruni 8 00000 90 un piesakot dzīvokļa īpašuma apsekošanas darbus, lai speciālisti nepieciešamības gadījumā varētu veikt radiatoru vai apkures sistēmas atgaisošanas u.c. darbus.

Savukārt, ja mājai nav centralizētā apkure, bet ir individuāla mājas apkures sistēma, piemēram, gāzes katls, aicinām par situāciju informēt RNP, zvanot pa vienoto informācijas tālruni: 8900.

Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli un nepieciešamie apsekošanas – situācijas risināšanas, darbi tiek veikti iespējami operatīvi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl