Apkopoti pagājušās nedēļas spilgtākie citāti!

Komentāri

Turpinot aizsākto tradīciju, portāls Skaties.lv apkopojis pagājušajā nedēļā Latvijas sabiedriskajā telpā izskanējušos spilgtākos citātus. Salīdzinājumā ar pirmsvēlēšanu nedēļu pēcvēlēšanu dienas bijušas krietni klusākas un izteikumi – piezemētāki, taču esam izvēlējušies ievērības cienīgākos un sulīgākos citātus un nodevuši tos Tavam balsojumam!

Spilgtākos citātus vari noskatīties un noklausīties šeit:

Nosaki, kurš no šiem cilvēkiem šonedēļ izteicies vissulīgāk!

Kuram šonedēļ Tu piešķirtu spilgtākā citāta autora godu?

Rezultāti:
12%

Laimdota Straujuma

4%

Roberts Zīle

0%

Dzintars Zaķis

12%

Karina Putniņa

12%

Sandra Kalniete

28%

Valdis Atāls

16%

Inguna Sudraba

16%

“Dinamo Rīga” fanu kluba biedrs Jānis

Par sulīgākā, piparotākā un citādi spēcīgākā teiciena godu šonedēļ cīnās:

Ministru prezidente Laimdota Straujuma: ”Es nevaru apsolīt uz četriem gadiem…,” sacīja, iespējams, arī nākamā Ministru kabineta vadītāja, atbildot uz žurnālista Jāņa Dombura jautājumu, vai viņa var apsolīt darboties premjerministres amatā arī nākamos četrus gadus.
Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle: ”Tā būtu politiskā vājuma pazīme,” viņš sacīja, atbildot uz jautājumu, kā varētu vērtēt Solvitas Āboltiņas iekļūšanu izpildvarā pat tad, ja viņa saņēmusi ievērojamu skaitu vēlētāju svītrojumu.
Deputāts Dzintars Zaķis: ””Saskaņas centram” ir pamatīgs zobs uz mani,” tā deputāts sacīja, komentējot vēlētāju balsu pirkšanas skandālu, kurā viņš ir iesaistīts. Dz. Zaķis noliedz savu vainu skandālā un uzskata, ka tā ir politisko konkurentu – ”Saskaņas” – provokācija.
Baldones novada domes priekšsēdētāja Karina Putniņa: ”Iedzīvotāji man prasa – kur jums tā ”melnā kaste”? [..] Es nevaru paskaidrot, jo man nav skaidrs, kā Valsts kontrolē saprot šo jēdzienu,” domes vadītāja sacīja, komentējot izskanējušos pārmetumus pašvaldībām, ka tās izveidojušas ”melnās kases” un negodprātīgi tērē nodokļu maksātāju naudu.
Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete: ”Baltijas valstis ir Eiropas buferu zona,” viņa sacīja, norādot, ka tieši Latvija, Lietuva un Igaunija ir valstis, kas pasargā, lai Āfrikas cūku mēris nenonāktu tālāk Eiropas Savienībā. Ja tas tā notiktu, Eiropai rastos milzīgi zaudējumi.
Dzejnieks un mūziķis Valdis Atāls: ”Es noskatījos viņa [Artusa Kaimiņa – red.] divus ierakstus ”YouTube”, un es nodomāju – ja es noskatīšos trešo, kļūšu par psihopātu,” tā mākslinieks sacīja, komentējot nu jau Saeimā ievēlētā A. Kaimiņa līdzšinējo darbību raidījumā ”Suņu būda”.
Politiķe Inguna Sudraba: ”Es zinu, kā zog naudu valstī,” atklāja I. Sudraba. Viņa uzskata, ka tieši savu zināšanu dēļ viņa nav izdevīgs partneris koalīcijā.
”Dinamo Rīga” fanu kluba biedrs Jānis: ”Ja cilvēkam visu laiku stāsta, ka viņš ir muļķis, tad viņš tāds arī jutīsies,” tā Jānis raksturoja mediju jeb ceturtās varas ietekmi uz cilvēku prātiem. Viņam nav paticis tas, ka mediji informē sabiedrību par ”Dinamo Rīga” finansiālajām nedienām, jo tas kavē ļaudis pirkt hokeja spēļu abonementus.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pagājušās nedēļas balsojumā ar 24% lasītāju atbalstu ir uzvarējis Nils Ušakovs! Viņš pirmsvēlēšanu “Līderu debatēs” sacīja, ka “Saskaņas” līgums ar partiju ”Vienotā Krievija” ir viens no viņa pārstāvētā politiskā spēka trumpjiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl