Apinis: ”Alus maratons” var nogādāt cilvēkus morgā

Komentāri

”Rīgas alus maratona” ideja – alus dzeršanu apvienot ar skriešanu – ir riskanta reklāmas kampaņa, kas pasākuma dalībniekiem var beigties ar morgu vai pataloganatoma kabinetu, uzskata Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis.

Šā gada 16. augustā, laikā, kas sakrīt ar ikgadējām Rīgas svētku svinībām, biedrība ”Alus brālība” rīko ”Rīgas alus maratonu”. Tā ideja ir pārvietoties starp 30 kontrolpunktiem, kuros ir jāizdzer pēc iespējas vairāk alus. Maratona dalībnieki var skriet, iet kājām vai izmantot sabiedrisko transportu, kas svētku laikā būs bez maksas. Savukārt par izdzerto alu gan dalībniekiem jāmaksā pašiem. Pie finiša maratona dalībniekiem būs jāiziet alkometru tests – promiļu skaits izelpā nedrīkstēs pārsniegt divas promiles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēc maratona nekādas pretenzijas par maratonu, balvām un citiem jautājumiem, kas saistīti ar maratonu, netiks pieņemtas un izskatītas,” norādīts ”Alus brālības” rīkotā ”maratona” nolikumā.

Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis uzskata, ka ”Alus brālības” organizators Andrejs Šikors ar šo pasākumu vēlas sev nodrošināt reklāmu gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, kurās viņš startē no ”Saskaņas Centra” saraksta. Tāpat P. Apinis ir pārliecināts, ka šāda maratona rīkošana var beigties arī letāli. Pret maratona rīkošanu Rīgā iebilst arī Izglītības un zinātnes ministrija, I. Druvietei izsakoties, ka tā ir “morāla bezatbildība”:

Plašāk par šo tematu uzziniet šā vakara LNT Ziņu izlaidumā plkst. 18.00!

Lasi vēl