“Apgriezto kažoku akcijas” rīkotāji aicina uz godīgu politiku bez intrigām un meliem

Partija “Progresīvie” šodien, 6. decembrī, pie Saeimas rīko akciju par godīgu politiku, kurai devuši nosaukumu “Apgriezto kažoku akcija”.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • skorpioms

  skorpioms

  Politika nav iedomājama bez meliem un pasaku stāstīšanas....Tā ka Latvija sen jau nav neatkarīga valsts,kuru te sen kūrē SOROSA MILJARDI un protams nedienu bez ASV vēstniecības apmeklējumiem un norādījumiem,tad varam būt MIERĪGI ,kad Latviju pārvaldīs ASV ieliktas MARIONETES ,kurām visu laiku būs jāizpatīk ASV un daļēji BRISELEI....Tā ka mūsu ievēlētie politiķi ,nekādi NAV TAUTAS PĀRSTĀVJI....,bet gan ASV ģeopolitikas un savu saimnieku atmaksātas MARIONETES.........kutas pirmkārt pildīs savu SAIMNIEKU intereses....,tas ir ASV un Briseles.....TAUTU MŪSU POLITIĶI SPIESTI ATCERE'TIES TIKEI UN VIENĪGI PIRMS VĒLĒŠANĀM........tāda ir realitāte.....Protams ,kad ir savairojušies inteleģentie idioti ,gan politikā ,gan ekonomikā ,gan visapkārt.....KURI PATIESI TIC,KAD POLITIĶUS INTERESĒ TAUTA........ha ha ha ha ha ........
 • Ligija Plone

  Ligija Plone

  No vienas puses lai tauta padomā.Tie kuri neaizgāja balsot radīja iespēju vecajiem tupēt atkal pie siles.Tautā pašlaik vārds deputāts izraisa riebumu un nicinājumu.Par ko cīnījās disidenti? Par šo lieķēžu baru krēslos un pacelto pirkstu .......
 • Janis Upenieks
 • Igors Puškins

  Igors Puškins

  Tad vajadzēja balsot! Un balsot tā lai nebūtu tādas iespējas salašņām vecajām!!!!!!!!!!!!!!!
 • Diana Artemis-Divia

  Diana Artemis-Divia

  Ko vel citu darit partijai, kura netika Saeima, ka uzturet reitingus un dabut bezmaksas reklamu Latvijas medijos. PR triks!!!
 • Anita Nita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!