“Apgriezto kažoku akcijas” rīkotāji aicina uz godīgu politiku bez intrigām un meliem

6 komentāri
“Apgriezto kažoku akcijas” rīkotāji aicina uz godīgu politiku bez intrigām un meliem
IVO BUTKEVIČS, TV3 ZIŅAS

Partija “Progresīvie” šodien, 6. decembrī, pie Saeimas rīko akciju par godīgu politiku, kurai devuši nosaukumu “Apgriezto kažoku akcija”.

Tādējādi “Progresīvie”, kuras pārstāvji startēja, bet 13. Saeimā neiekļuva, vēlas norādīt uz, viņuprāt, partiju intrigās iestrēgušo valdības veidošanas procesu un nesen notikušās priekšvēlēšanu kampaņas maldinošo raksturu.

“Progresīvie” uzskata 13. Saeimā ievēlēto partiju priekšvēlēšanu solījumi tikuši pārkāpti jau pirmajās pēcvēlēšanu dienās. “Ar šo akciju partija vēlas vērst vēlētāju uzmanību uz augstas diskusiju kultūras vērtību demokrātijā, kā arī norādīt uz populisma riskiem, kas grauj uzticēšanos politikai un demokrātiskajai valsts iekārtai,” pauž politiskajā spēkā.

TOP komentāri

 • skorpioms
  +1 +1 0

  skorpioms

  Politika nav iedomājama bez meliem un pasaku stāstīšanas....Tā ka Latvija sen jau nav neatkarīga valsts,kuru te sen kūrē SOROSA MILJARDI un protams nedienu bez ASV vēstniecības apmeklējumiem un norādījumiem,tad varam būt MIERĪGI ,kad Latviju pārvaldīs ASV ieliktas MARIONETES ,kurām visu laiku būs jāizpatīk ASV un daļēji BRISELEI....Tā ka mūsu ievēlētie politiķi ,nekādi NAV TAUTAS PĀRSTĀVJI....,bet gan ASV ģeopolitikas un savu saimnieku atmaksātas MARIONETES.........kutas pirmkārt pildīs savu SAIMNIEKU intereses....,tas ir ASV un Briseles.....TAUTU MŪSU POLITIĶI SPIESTI ATCERE'TIES TIKEI UN VIENĪGI PIRMS VĒLĒŠANĀM........tāda ir realitāte.....Protams ,kad ir savairojušies inteleģentie idioti ,gan politikā ,gan ekonomikā ,gan visapkārt.....KURI PATIESI TIC,KAD POLITIĶUS INTERESĒ TAUTA........ha ha ha ha ha ........
 • Ligija Plone
  0 0 0

  Ligija Plone

  No vienas puses lai tauta padomā.Tie kuri neaizgāja balsot radīja iespēju vecajiem tupēt atkal pie siles.Tautā pašlaik vārds deputāts izraisa riebumu un nicinājumu.Par ko cīnījās disidenti? Par šo lieķēžu baru krēslos un pacelto pirkstu .......
 • Janis Upenieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl