Komentāri
Andris Bērziņš: Tautas spēku nosaka griba palikt un nepazust
FOTO: LETA

Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš savā Jaungada runā vēlēja ik katram Latvijas iedzīvotājam gaišas domas, saticību un mīlestību ģimenē. ”Tautas spēku nosaka griba palikt un nepazust,” Bērziņš piesauca Raini, īstajā vārdā Jāni Pliekšānu, norādot, ka Rainis arī esot tālumā redzēja Latviju, tātad arī mums ir jāredz.

Prezidents norādīja, ka Latvija ir izgājusi cauri daudziem vēstures notikumiem un politikas dzīves krustcelēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Politiķiem šogad ir jāattaisno vēlētāju uzticību.(..) Latvijai šogad ir iespējas izcelties Eiropas Savienības valstu saimē, apliecināt ka Latvija ir bijusi atvērta Eiropai,” pieminot to, ka Latvija šogad ir ES prezidējošā valsts, norādīja Andris Bērziņš.

Savā uzrunā prezidents pieminēja arī notikumus Ukrainā.

”Ukraina notiekošais liek domāt par ko to, ko mēs darām, lai Latvija attīstītos, lai Latvija būtu aizsargāta un drošībā. Latvija nekad nebūs Eiropas Savienības nomale. Mūsu spēkos ir padarīt savu valsti par nozīmīgāko punktu austrumu un rietumu saskarsmē, par tiltu, kas veicina attīstību un uzplaukumu mūsu zemei un visai ES.Tā ir mūsu priekšrocība, kas jāizmanto gudri un mērķtiecīgi!” uzsvēra prezidents.

”Būsim neatlaidīgi un pacietīgi, līdzjūtīgi un saprotoši – tikai tā mēs nepazaudēsim cilvēcīgo grūtos brīžos, un būsim stiprāki. Lai Jaunais gads ienāk mūsu dzīvē ar mieru un saticību. Laimīgu Jauno gadu,” prezidents vēl Latvijas tautai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl