Amfībijas, visurgājēji un “vācu armijas vāģis”… Vajag kara tehniku? Lūdzu – Ss.lv!

0 Komentāru
Amfībijas, visurgājēji un “vācu armijas vāģis”… Vajag kara tehniku? Lūdzu – Ss.lv!

Izrādās, Latvijā populārajā sludinājumu portālā Ss.lv iespējams iegādāties armijas tehniku – turklāt pircējiem tiek piedāvāti gan salīdzinoši lētāka tehnika, kā visurgājēji un iekrāvēji, gan “vāģi pontu mētšānai” [citāts no sludinājuma – red.],  gan iespaidīga un pavisam nopietna amfībija par 35 tūkstošiem eiro, novēroja portāls Skaties.lv.

Piemēram, 1945. gadā ražotā amfībija От-810 saskaņā ar pārdevēja pausto brauc uz priekšu, tam ir transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība un valsts numurzīme. Pārdevējs akcentē – šis braucamais nav ierocis un draudus nerada. Viņš labprāt par amfībiju saņemtu 35 tūkstošus eiro, taču pastāv iespēja to samainīt arī pret džipu, ekskavatoru, iekrāvēju vai nekustamo īpašumu. Amfībija atrodas Rīgā.

Tāpat Ss.lv portālā atrodams arī kāds vācu armijas džips, kas tiek tirgots par 1,8 tūkstošiem eiro. “Pārdod ekskluzīvu vāģi pontu mētāšanai. Noņem jumtu, sasēdini iekšā bēbes un ļauj, lai vējš plivina blondos matus. Vācu armijas džips braukšanas kārtībā, cena runājama, sniegšu informāciju par rezerves daļu donoriem,”  vēsta sludinājuma teksts.

Starp Ss.lv “armijas pērlēm”  atrodama arī Saurer Berne 1970. gada visurgājējs, “4X4 armijas variants”, kas Latvijā reģistrēts vēsturisks spēkrats un tiek tirgots par četriem tūkstošiem eiro. “Par kvadricikla cenu liels Šveices pulkstenis,” tā pārdevējs raksta sludinājumā Ss.lv, kur norādīts, ka pieejami ir vairāki šādi spēkrati, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko!

Savukārt par 17,8 tūkstošiem eiro nopērkama tāda armijas tehnika kā frontālais iekrāvējs. Komplektā nāk ātrās maiņas kauss, dakšas un vinča. Labā tehniskā stāvoklī,” teikts sludinājumā.

Skaties FOTO! Ss.lv “armijas pērles”!

0 Komentāru