Amatpersonas dosies uz Grieķiju, lai sāktu atlasīt bēgļus, kuri ieradīsies Latvijā

7 komentāri
Amatpersonas dosies uz Grieķiju, lai sāktu atlasīt bēgļus, kuri ieradīsies Latvijā
FOTO: LETA

Lai sāktu atlasīt bēgļus, ko Latvija apņēmusies uzņemt no citām Eiropas Savienības (ES) valstīm, šonedēļ uz Grieķiju dosies Robežsardzes pārstāvji.

Pēc amatpersonu teiktā, viņu uzdevums būs nošķirt cilvēkus, kuriem tiešām nepieciešams patvērums, no laimes meklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to sāksies process, kura laikā tiks veiktas pirmās intervijas un tiks atlasīti patvēruma meklētāji, kurus uzņems mūsu valsts. Latvijā pirmie bēgļi varētu ierasties februārī.

Paredzēts, ka aptuveni trīs mēnešus viņi pavadīs Mucenieku centrā, bet pēc statusa piešķiršanas dosies uz vietu, ko palīdzēs atrast sociālais darbinieks. Lielākā interese līdz šim esot izrādīta par Rīgu un Jūrmalu.

Kopumā Latvija tuvākajos gados apņēmusies uzņemt 531 patvēruma meklētāju no Itālijas un Grieķijas. Lai sagatavotos viņu uzņemšanai, patlaban Mucenieku centrā tiek veikti remontdarbi.

TOP komentāri

  • buu
  • Raimonds Cellers
    +1 +1 0

    Raimonds Cellers

    Sakiet lūdzu cienītie izvērtētāji,vai Jūs esiet tik kompetenti lai noteiktu kurš ir ģeldīgs ,bet kurš nē.Visi tie Eiropas iznīcinātāji ir apmācīti starptautiskās organizācijās un Jūs gribat teikt,ka Jūs tagad izvērtēsiet?Kāds naivums,Eiropā viņu ir vairāk kā miljons un ja Jūs domājiet ,ka Jūs pārspļausiet vāciešus cepuri nost,bet gribētos zināt ta gudrinieka vārdu no kura mutes nāk šī inicatīva.
  • Lelle

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl