Komentāri
ĀM aicina ziņot, ja esat Sanktpēterburgā un nepieciešama palīdzība
FOTO: LETA

Saistībā ar 3. aprīlī Sanktpēterburgas metro notikušo sprādzienu Ārlietu ministrijas rīcībā pašreiz nav informācijas par cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem. Arī Konsulārajā reģistrā nav reģistrējies neviens ceļotājs, kas šobrīd uzturētos Sanktpēterburgā.

Ja esat Sanktpēterburgā un nepieciešama konsulārā palīdzība, lūgums zvanīt Latvijas ģenerālkonsulātam Sanktpēterburgā pa tālruni: + 7 (921) 961 62 11 vai uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām Rīgā: +371 26 33 77 11, vai rakstīt e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja atrodaties Sanktpēterburgā, Ārlietu ministrija aicina paziņot tuviniekiem, ka atrodaties drošībā, izmantojot īsziņas, e-pastu vai sociālos tīklus.

Ārlietu ministrija aicina ceļotājus no Latvijas, kuri atrodas vai tuvākajā laikā plāno doties uz Sanktpēterburgu, sekot līdzi aktuālajai informācijai Latvijas un Krievijas plašsaziņas līdzekļos par drošības situāciju Sanktpēterburgā un iespējamiem pārvietošanās ierobežojumiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl