Alsungas domes deputāti, nesagaidot atbildi uz jautājumu, pamet Pūces konsultācijas par reģionālo reformu

Nesaņemot konkrētu atbildi uz savu jautājumu no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP), Alsungas novada domes deputāti pametuši telpu, kurā notika konsultācijas par iecerēto administratīvi teritoriālo reformu, apliecina Alsungas novada domes priekšsēdētāja Daiga Kalniņa (“Par Alsungas novada izaugsmi”).

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Pichsh

  Pichsh

  Malači😁nau ko laiku kavēt un tukšu muldēšanu klausīties...
 • Jurka

  Jurka

  ...Ministriņš no lielas „domāšanas” taa pieņēmies apmēros, ka pases bildē vairs neietilpst... akkurāt, kā „nacionālais” Raivītis...😏 Un tie esot tie „jaunie politiķi”, tā jaunā maiņa, kurai bij jānāk, lai Latvija plauktu un zeltu vai..?!😄😄😕
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
 • Aldis Liepins
 • Igors Puškins
 • Valters Ērglis

  Valters Ērglis

  Kaut kā pašvaldības cilvēkiem jāsāk pamazām savas personiskās intereses likt malā un jāsāk domāt par valsti kā kopumu. Apvainošanās pie nekā laba nenoved. Konkrēti Alsungas deputātiem būs iespēja piedalīties Kuldīgas pašvaldību vēlēšanās un mēģināt tikt iekšā un tādā veidā vairāk fokusēties uz pašu Alsungu. Bet viss šis, kas notiek, ir personīgu labumu interesēs. Konkrēta valsts attīstības bremzēšana.
  • Ričards Grigonis

   Ričards Grigonis

   Valters Ērglis absolūti piekrītu tevis teiktajam. Diemžēl latvietim mīļākais ēdiens ir otrs latvietis. Un deķi katram gribas pavilkt uz savu pusi.
   Tad cilvēki brēc par deputātu un ministru skaita mazināšanas nepieciešamību, bet aizdomāties par to ka pašvaldībās šī problēma ir vēl nopietnāka nespēj. Kāda velna pēc Latvijā nepieciešamas vairāk nekā 100 pašvaldības? Katrā vēl sava dome utt. Tad varbūt vispār katrā ciematiņā pa domei?
  • Armands Ūks

   Armands Ūks

   Valters Ērglis teica Valters ar Attīstībai Par karogu rokā😀
  • Valters Ērglis
  • Roberts Taupmans

   Roberts Taupmans

   Valters Ērglis politika sabiedrību šķeļ nevis vieno. Tāpēc šī demokrātija ir sevi izsmēlusi.
  • Suits

   Suits

   Pie Kuldīgas pievienojoties labums tik Kuldīgai. Tas redzams jau tagad pievienotajos pagastos. Nauda tālāk par Kuldīgu netiek.
 • Rita Fursa
  • Ričards Grigonis

   Ričards Grigonis

   Rita Fursa Jūs rakstus 'lasāt' tikai pēc bildītēm? Jums jau noteikti nav nevienas fotogrāfijas, kurā piefiksēts brīdis, kamēr jūs smaidāt/smejaties?

   Saukt kādu par nekauņu tikai bildes (kuru vispār ievieto žurnālisti) dēļ - tas jau noteikti liecina par jūsu vislabākajām rakstura īpašībām..
 • Anda Štrausa

  Anda Štrausa

  Man arī daži jautājumi.- Kāpēc tā reforma vispār tika plānota? Uz cik gadiem jaunais modelis ieplānots? Cik Pūces kungs par šo reformas veikšanu jau ir saņēmis? Un vai plānošanas reğionu nepabeigtajiem projektiem un atskaišu laikam pēc projektu pabeigšanas vēl būtu atbildīgie tad, kad jaunos reğionus izveidotu?
  • vajag padomaat

   vajag padomaat

   Lai nu kas un kā,bet liekas,ka tam Pūcem pilnīgi vienaldzīgs Latvijas liktenis, jo ne jau patriotisma un iedejas vārdā viņš tik ļoti cenšas,gan jau kādā aiz kulisē slēpjas kāda dziļa doma turpinājumam! KAMĒR VĒL IR DZIMTIE CIEMI UN IEDZĪVOTĀJI,TAMĒR LATVIJA UN LATVIEŠI SAGLABĀ SAVU LATVISKUMU UN ETNISKUMU, KAD TO VISU NOLĪDZINĀS, MĒS BŪSIM TIKAI ZEMES STRĒLE GAR BALTIJAS JŪRU!!! UN LAI NU KO, BET TIKAI TRAKAIS VAR PASTĀVĒT PAR TO, KA ALSUNGAI KĀ VIETAS NOSAUKUMAM JĀPAZŪD ! TAS ATTIECAS ARĪ UZ RUCAVU,BĀRTU,NĪCU UN VISU LATGALI ARĪ !! sENIEM ETNISKIEM NOVADIEM JĀBŪT REDZAMIEM ŠODIENAS LATVIJAS KARTĒ !! PĀRĀK AGRESĪVA UN UZBĀZĪGA IR TĀ PŪCES IDEJA!! JĀDOMĀ KĀPĒC??
 • Uldis Zīle

  Uldis Zīle

  Ko mums piedāvā pūce? atgriezties tur kur bijām padomju laikos. tie paši rajoni un ciemi, labi, ka vel negrib atjaunot kolhozus un padomju saimniecības, var būt tas ir plāns ko no mums vel slēpj?
  • Reko Sn

   Reko Sn

   Nebija nemaz tik slikti kolhozi un padomju saimniecībās. Vismaz bija darbs un varēja arī ko nopelnīt, ne viss kā tagad - strādā tikai par minimālo.
   • Domā un izdomā !

    Domā un izdomā !

    Nu un ko tu padomju laikos ar dakšu iedams lauku brigādē ,vai par traktoristu būdams caurām sestdienām strādāji un saņēmi tūkstošus varbūt? Vienkārši daudz ko tev pienesa klāt un iedeva pa velti! Traktoru darbam savā saimniecībā,savāca ceļgalā piena kannu uz pienotavu un aizveda pa velti, aizveda uz darbu pa velti, jo par savu mašīnu strādājot godīgā ceļā tāpat nebija ko sapņot, bet tagad paskaties pilsētā gandrīz katrā mašīnā brauc tikai viens cilvēks!!! Ja tik ļoti gribas arto dakšu parakt, nu ej pie saimnieka un minimālo dabūsi,vai tad tas ir mazāk kā kādreiz 50 - 60 rubļu lauku brigādē ? Bet tagad jau neviens to nedarīs!Tad ko tad darīsi ja atgriezīsies padomju laiki, nebūs neviena kas ies strādāt lauku brigādē- ravēt bietes ,gubot sienu ar dakšām hektāriem,dakšot un kraut vezumus uz lauka mašīnās un pēc tam uz fermaugšas mīt pantus kurtr pūtējs pūš augšā! Tu to gribi darīt un gaidi atgriežamies !Padomā labi !!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!