Aktualizējies jautājums par Uzvaras pieminekļa demontāžu

Saeimas iesniegumu komisija trešdien turpinās vērtēt iedzīvotāju iniciatīvu par teju 80 metru augstā monumenta demontāžu.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • Inita Krumholce (Zubova)

  Inita Krumholce (Zubova)

  Kad šo pieminekli cēla tautai bija jāziedo no savas algas, to ieturēja darba vietā , ja tagad jauc nost tad , kas man atdos manu ieturēto naudu. Vai tiešām valstī vairs nav svarīgāku lietu ko risināt- tagad piemineklis skrien virsū.
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  To vietu vajag vismaz pārsaukt.. Okupācijas piemineklis būtu pareizāk!
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Paurkskiet par čekistiem un to stukacam - tie tā bija galvenie kas izpostīja Latvijas tautas dzīvi nevis kaut kāds monuments kas celts pavisam kam citam ! UN TIE čekisti vēl šodien dzīvo uz jūsu kakla un barojas no jums bet jūs paši par viņiem ejat vēlēt ! Tie čekisti sarausa sev bagātības un turpina to darīt ka tādas ērces ! Un pie tam viņi ir jūsu pašu tautieši ! Letiņi ! Nemaz krievus nevajag ņemt paskatīties sava deguna gala kas smacē jūs nost ikdiena , kas doma par savam kabatām un nevis jūsu dzīvi - apskataties cik tur ir to kas saistīti ar čeku bija tik tagad apmetusi adu uz otru pusi !!!
 • roms
 • Rosito-Oskaras Kruminsch

  Rosito-Oskaras Kruminsch

  Vai tad tie vecie okupanti vel nav nospragusi?? Itka sen jau laiks bija
 • Ri Hard
 • Andris Gindra

  Andris Gindra

  nolikt viņu citā Rīgas vieta
  kā Tallinā ar to zaldātu
 • Inese Biteniece

  Inese Biteniece

  Protams,ka nojaukt!!! Atkal būs jāformē komisiju komisijas,kur strādās draugi ,radi ,pietuvinātie,saņems tūkstošos algas par komisionēšanu,vajag taču par savējiem parūpēties uz tautas nodokļu maksātāju rēķina!!!!.Vēsturi nenopostīt!Ja reiz bija tādi laiki ,tad tagad visu ,kas saistīts ar PSRS ,grib nolīdzināt līdz ar zemi un padarīt nebijušu???Pilnīgs idiotisms!!!Valstij ,kura neatzīst pagātni,nav nākotnes!Uz to jau ejam vairāk kā 20 gadus!
  • Renārs Dzenis

   Renārs Dzenis

   Kādēļ tad Ļeņina pieminekļus nesasliet atpakaļ, svastikas ar vajag, jo vācu gūstā ar bijām. Tā taču vēsture, ne? Kurā valstī tad ir saglabāti tādi pieminekļi, nu?
   Inesīt, laiks ar galvu domāt sākt!
  • Inese Biteniece

   Inese Biteniece

   Dārgais draugs,Renārīt!!!Saprotu tavu sašutumu par manu viedokli....Skatos ,tu esi jauns ,varētu būt pēc gadiem manu dēlu vecumā un tu nedzīvoji PSRS laikos un tev nav ko salīdzināt,diemžēl,bet man ir!Pirmā atkāpe šajos laikos par to ,ka tiks iztērēta milzīga nodokļu maksātāju nauda,kura tiks izredzētajām komisijām un cilvēkiem,kamēr nojauks pieminekli.Tevi tas apmierina?Mani nē! Labāk to naudu būtu ieguldījuši bērnos un pensionāros!Kas attiecas uz PSRS,vienmēr esmu slavējusi un slavēšu tos laikus,kad maniem bērniem bija bezmaksas izglītība,visiem bezmaksas medicīna,bija nopērkami jebkuri medikamenti,jo tie maksāja mazas naudas,beidzot skolas ,tika nodrošināts darbs un dzīvoklis,arī parastajam kolhozniekam deva dzīvokli ,ja nāca strādāt,cik bija fabriku ,uzņēmumu,kombinātu Latvijā bija savienības gados,kurus visus brīvajā Latvijā nolikvidēja,pārdeva ārzemniekiem,mums savu uzņēmumu NAV!!!!Eksistē tikai latviskai logo un tas arī ir viss!!!Cilvēkiem bija darbs....,bet tagad?Renārīt,tāda ir tava laimes zeme!!!!Teiksi,ka padomijā bija totāla kontrole no valsts puses,nebija brīvības utt.....Tagad ir tev brīvība bez kontroles????Ja tu tā domā tad stipri kļūdies,tu ,mēs visi esam uz grauda,pateicoties krutajām tehnoloģijām!Un ja izskaudīs skaidro naudu,tad vispār būs krahs!Ja valdībai kaut kas tavā rīcībā nepatiks,būsi NELOJĀLS,nobloķēs tavu kontu un varēsi bomžoties,jo savai naudai klāt netiksi!Vēl tev uzskaitīt kādus analogus piemērus?Palasi ,uz ko iet pasaule,ko grib panākt šīs pasaules varenie,ne tikai Latvijā.Jau tagad kādus likumus pieņēma naudas apritei????Būs vēl trakāk!Totālā kontrole tiek slēpta aiz skaistiem vārdiem-cīnāmies ar korupciju ,aplokšņu algām un visādām citādām nebūšanām!Noņem rozā brilles ,Renārīt ,un sāc domāt,novēlu tev apskaidrību nākotnes domās!!!!
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Jācer, ka beidzot šo jautājumu izskatīs, jo šādi atstāt nevar. Ja nu nevar nojaut, tad Uzvaras parku izveidot ar vairākām daļām, no kurām viena būtu okupācijas periods un tajā zonā tad saliktu informāciju par abiem okupācijas periodiem, bojā gājušiem utt.
 • Ome

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!