Komentāri
Aktivizējušies pērnās zāles dedzinātāji! Kūlas ugunsgrēkā aizdegusies garāža
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cilvēki necieta.

Glābēji saņēmuši izsaukumu uz Kuldīgas novada Padures pagasta Nabīti, kur izcēlies kūlas ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka kūla deg netālu no Nabas ezera 52500 kvadrātmetru platībā un, iespējams, tā rezultātā aizdegusies arī neapsaimniekota garāžā 90 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji devās uz arī izsaukumiem, kuros dega trīs dārza mājas, šķūnis, jumts, atkritumi, elektrības vadi, sodrēji četru ēku dūmvados, uz plīts bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, kā arī kūla Ventspils novada Piltenē Dzirnavu ielā 2000 kvadrātmetru platībā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl