Aktīvisti Rīgā stādīs kokus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju

Sākta koku stādīšanas akcija. Koku eksperti un citi nevienaldzīgi cilvēki centīsies pierādīt, ka koki var augt vietās, kur Rīgas ierēdņi apgalvo par pretējo. Izlaužoties cauri birokrātijas džungļiem, jau pēc pāris nedēļām Rīgas centrā tiks iestādīti divi jauni koki, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Raimonds Pavlovs

  Raimonds Pavlovs

  Un cik izmaksās mūzdienu tehnoloģija,kādus 2,5 milj.,eiro?
 • S

  S

  Reģionos cilvēki elementāri apkopj kokus, kas aug pie mājām ielu malās, nekādu problēmu, bet Rīgā visu gaida no citiem.Ja kāds kaut ko dara, vai nu norej, vai atrod birokrātiskus šķēršļus.Pašiem rīdziniekiem neērti nav-ne iestādēm, ne iedzivotājiem?
 • Jānis Sarkans

  Jānis Sarkans

  Cerību stariņš gaišāka nākotnei,? Nav nekāda stariņa. Kas tur staros, mana vecuma pensionāri kas ir slimi un nevarīgi. Arī tādi kā es kas vēl ko var ir pametuši Latviju.
  • ??

   ??

   A, skaidrs. Jūs esat - cilvēks čikstētājs. Kāds koku stādīšanai sakarrs ar Jūsu komentāru ir skaidrs.
 • Jānis Sarkans

  Jānis Sarkans

  Aktīvisti ir šovu taisītājs. Kur palika K. Barona ielas zaļumi, kur palika Brīvības ielas liepas? Tās glābt nebūtu šovs, jo tās tur jau no okupācijas laikiem zaļoja. Radīsim sarežģītus variantus kas maksās dārgi un ja nesanāks tad pie vainas būs PSRS laikā sabojātā augsne.
  • ??

   ??

   Jūsu komentāru nevar saprast. Kāpēc pārmetat kaut ko cilvēkiem, kuri rīkojas, bet Rīgas Domi, kas nedara teju neko piemirstat. Laikam nevajag kokus pilsētā?
  • Kārlis Kr

   Kārlis Kr

   Jānis Sarkans, uz priekšu, varat droši iesaistīties un glābt kokus Barona ielā!!! "Pilsēta cilvēkiem" biedri un pilsētnieki būs priecīgi.
 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Iepriekš sastādija puķes, gar kaut kādu tur ielu, nebija kas apkopj tad izdomāja, ka nevajag, tagad stādīs kokus, vismaz kādam pēc laika būs malka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!