Aknu transplantāciju pārcietusī Baiba izturējusi pirmo no divām kritiskajām dienām

Komentāri

TV3 Ziņas turpina sekot līdzi Baibas Barones veselības stāvoklim pēc tam, kad viņa vakar beidzot sagaidīja aknu transplantācijas operāciju. Tā bijusi sarežģīta, tomēr sekmīga.

TV3 Ziņas sazinājās ar Baibas mammu Māru, kura stāsta, ka Baiba mierīgi guļ un atgūst spēkus. Viņa ir sazāļota, un ārsti vēl nesteidzas Baibu modināt. Tikai pārbaudījuši, ka, samazinot zāļu devu, refleksi atjaunojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baibas mamma, Māra

Ārsti pārbaudīja un pārliecinājās, ka visi refleksi sāk atjaunoties. Viss pēc plāna. No rīta veikta ultrasonogrāfija, asinsrite atjaunojusies. Tas arī viss notiek pēc plāna. Pagaidām gan neplāno Baibu modināt, jo iekaisuma rādītāji ir augsti. Tās kritiskās dienas skaitās divas. Bet, ņemot vērā, ka Baiba ir smagā stāvoklī, viņai laiks varētu būt ilgāks. Viņi atturējās ko vairāk teikt, kas gaidāms un kā būs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl