Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki

Komentāri
Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki
FOTO: F64

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD.

Septiņos vakarā glābēji steidzās uz Jelgavas novada Kalnciema pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu 80 kvadrātmetru platībā un tai jau ir iebrucis jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 54 un 58 gadus veci vīrieši.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, tapetes, pašdarināta apkures ierīce, vieglā automašīna, traktors, ražošanas ēka un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā, kur divstāvu ražošanas ēkai dega jumts, otrais stāvs un starpstāvu pārsegums 200 kvadrātmetru platībā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl