Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki

Komentāri
Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki
FOTO: F64

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD.

Septiņos vakarā glābēji steidzās uz Jelgavas novada Kalnciema pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu 80 kvadrātmetru platībā un tai jau ir iebrucis jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 54 un 58 gadus veci vīrieši.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, tapetes, pašdarināta apkures ierīce, vieglā automašīna, traktors, ražošanas ēka un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā, kur divstāvu ražošanas ēkai dega jumts, otrais stāvs un starpstāvu pārsegums 200 kvadrātmetru platībā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl