Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši 10 cilvēki

Komentāri
Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši 10 cilvēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 35 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

VUGD saņēma izsaukumu uz Viestura prospektu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamā mājā no pagraba nāk dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām ar glābšanas masku palīdzību izglāba 23 cilvēkus, no kuriem 8 bija saindējušies ar degšanas produktiem un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Savukārt no blakus esošajām dzīvojamām mājām evakuēja 30 cilvēkus. Ugunsgrēka pagrabā 30 m² platībā dega sadzīves mantas un plkst. 18.32 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Tāpat saņemts izsaukums uz Litenes ielu Gulbenē, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega dīvāna matracis 0,2 m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba divus cietušus vīriešus, kuri bija saindējušies ar degšanas produktiem un nodeva NMPD mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, elektrības vadi un slēdži, vieglā automašīna, būda, piebūves jumta pārsegums, divas dzīvojamās mājas un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl