Aizturēti maksātnespējas administratori Sprūds un Krūms

4 komentāri

Kā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija, Valsts policija aizturējusi likvidējamās “Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu un vēl vienu maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu.

Ar abiem administratoriem šobrīd nav iespējams sazināties. Pieejamā informācija liecina, ka Izmeklēšanas darbības veikusi Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde. Patlaban nav zināms, kādā kriminālprocesā aizturēšana notikusi. Tāpat ir ziņas, ka ir veiktas arī vairākas kratīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins sasauca preses konferencē, kur žurnālistiem sniedza diezgan skopu informāciju. Viņš norādīja, ka kopumā tikušas aizturētas četras personas, tostarp maksātnespējas procesa administratori. Tāpat viņš arī apstiprināja, ka veiktas vairākas kratīšanas un šobrīd tiek veiktas procesuālas darbības. Lai netraucētu izmeklēšanu, plašāka informācija šobrīd netiks izpausta, paziņoja Grišins.

Arī Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas rīcībā patlaban nav informācijas par abu administratoru aizturēšanu.

TOP komentāri

 • Marex Kairehn
 • Aivars Jurjāns
  0 0 0

  Aivars Jurjāns

  Šie aresti tikai parāda, ka NA darbojas savās intresēs un uz tautu viņiem nospļauties.
  25 gados nav spējīgi sakārtot vienu nozari! Lai gan pēc visa spriežot viņi nemaz nevēlējās un nevēlās darīt!
  NA prot tikai skaisti muldēt un šķelt sabiedrību!
 • Arnolds Pavlins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl