Aizturēti maksātnespējas administratori Sprūds un Krūms

4 komentāri
Aizturēti maksātnespējas administratori Sprūds un Krūms
Latvijas sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas eksperts Māris Sprūds piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas rīkotajā diskusijā "Maksātnespēja - gals vai sākums?". (Ieva Čīka / LETA)

Kā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija, Valsts policija aizturējusi likvidējamās “Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu un vēl vienu maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu.

Ar abiem administratoriem šobrīd nav iespējams sazināties. Pieejamā informācija liecina, ka Izmeklēšanas darbības veikusi Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde. Patlaban nav zināms, kādā kriminālprocesā aizturēšana notikusi. Tāpat ir ziņas, ka ir veiktas arī vairākas kratīšanas.

VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins sasauca preses konferencē, kur žurnālistiem sniedza diezgan skopu informāciju. Viņš norādīja, ka kopumā tikušas aizturētas četras personas, tostarp maksātnespējas procesa administratori. Tāpat viņš arī apstiprināja, ka veiktas vairākas kratīšanas un šobrīd tiek veiktas procesuālas darbības. Lai netraucētu izmeklēšanu, plašāka informācija šobrīd netiks izpausta, paziņoja Grišins.

Arī Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas rīcībā patlaban nav informācijas par abu administratoru aizturēšanu.

TOP komentāri

 • Marex Kairehn
 • Aivars Jurjāns
  0 0 0

  Aivars Jurjāns

  Šie aresti tikai parāda, ka NA darbojas savās intresēs un uz tautu viņiem nospļauties.
  25 gados nav spējīgi sakārtot vienu nozari! Lai gan pēc visa spriežot viņi nemaz nevēlējās un nevēlās darīt!
  NA prot tikai skaisti muldēt un šķelt sabiedrību!
 • Arnolds Pavlins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl