Aizturēti maksātnespējas administratori Sprūds un Krūms

4 komentāri

Kā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija, Valsts policija aizturējusi likvidējamās “Trasta komercbankas” administratoru Ilmāru Krūmu un vēl vienu maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu.

Ar abiem administratoriem šobrīd nav iespējams sazināties. Pieejamā informācija liecina, ka Izmeklēšanas darbības veikusi Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde. Patlaban nav zināms, kādā kriminālprocesā aizturēšana notikusi. Tāpat ir ziņas, ka ir veiktas arī vairākas kratīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins sasauca preses konferencē, kur žurnālistiem sniedza diezgan skopu informāciju. Viņš norādīja, ka kopumā tikušas aizturētas četras personas, tostarp maksātnespējas procesa administratori. Tāpat viņš arī apstiprināja, ka veiktas vairākas kratīšanas un šobrīd tiek veiktas procesuālas darbības. Lai netraucētu izmeklēšanu, plašāka informācija šobrīd netiks izpausta, paziņoja Grišins.

Arī Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas rīcībā patlaban nav informācijas par abu administratoru aizturēšanu.

TOP komentāri

 • Marex Kairehn
 • Aivars Jurjāns
  0 0 0

  Aivars Jurjāns

  Šie aresti tikai parāda, ka NA darbojas savās intresēs un uz tautu viņiem nospļauties.
  25 gados nav spējīgi sakārtot vienu nozari! Lai gan pēc visa spriežot viņi nemaz nevēlējās un nevēlās darīt!
  NA prot tikai skaisti muldēt un šķelt sabiedrību!
 • Arnolds Pavlins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl