Aiztur Somijas policijas meklētu Krievijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem

Komentāri
Aiztur Somijas policijas meklētu Krievijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem
FOTO: LETA

Robežsargi pagājušajā svētdienā Brunavas pagastā aizturējuši Somijas policijas meklēšanā izsludinātu Krievijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem, informē Valsts robežsardze.

Robežsargi apturēja reisa autobusu, kurš devās no Ķelnes. Dokumentu pārbaudes laikā viens no pasažieriem robežsargiem uzrādīja viltotu Lietuvas identifikācijas karti un transportlīdzekļa vadītāja apliecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārkāpuma apstākļu noskaidrošanas rezultātā vīrietis atzinās, ka viņš ir Krievijas pilsonis un viņam ir bijusi Somijas uzturēšanās atļauja, taču, veicot informācijas pārbaudi, robežsargi noskaidroja, ka personai nav derīgas Somijas uzturēšanās atļaujas, kā arī ir spēkā liegums ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstu teritorijā.

Turklāt izrādījās, ka Krievijas pilsonis atrodas Somijas policijas meklēšanā.

Par viltotu dokumentu izmantošanu, pēc Krimināllikuma 275. panta pirmās daļas, un par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu, pēc Krimināllikuma 284.panta pirmās daļas, uzsākts kriminālprocess.

1963. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl