Aiztur Somijas policijas meklētu Krievijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem

Komentāri
Aiztur Somijas policijas meklētu Krievijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem
FOTO: LETA

Robežsargi pagājušajā svētdienā Brunavas pagastā aizturējuši Somijas policijas meklēšanā izsludinātu Krievijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem, informē Valsts robežsardze.

Robežsargi apturēja reisa autobusu, kurš devās no Ķelnes. Dokumentu pārbaudes laikā viens no pasažieriem robežsargiem uzrādīja viltotu Lietuvas identifikācijas karti un transportlīdzekļa vadītāja apliecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārkāpuma apstākļu noskaidrošanas rezultātā vīrietis atzinās, ka viņš ir Krievijas pilsonis un viņam ir bijusi Somijas uzturēšanās atļauja, taču, veicot informācijas pārbaudi, robežsargi noskaidroja, ka personai nav derīgas Somijas uzturēšanās atļaujas, kā arī ir spēkā liegums ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstu teritorijā.

Turklāt izrādījās, ka Krievijas pilsonis atrodas Somijas policijas meklēšanā.

Par viltotu dokumentu izmantošanu, pēc Krimināllikuma 275. panta pirmās daļas, un par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu, pēc Krimināllikuma 284.panta pirmās daļas, uzsākts kriminālprocess.

1963. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl