Aizsilniece: Covid-19 testu veikšana tikai ar ārsta norīkojumu ļaus analīzes veikt daudz mērķtiecīgāk

Situācija ar Covid-19 izplatību ir kontrolējama, tāpēc ir atbalstāma rīcība, ka valsts apmaksātus Covid-19 testus varēs veikt tikai ar ārsta norīkojumu, kas ļaus analīzes veikt daudz mērķtiecīgāk, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” sacīja Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) vadītāja, ģimenes ārste Ilze Aizsilniece.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Airita Friševa

  Airita Friševa

  Strādā no jebkurienes, īsti nedarot neko. Izvēlies, kas strādā tavā vietā un kopē viņa darbības. Nopelnīt var, pārbaudīts un ir vērts. :)
  Vairāk informācijas takeprofiteasy[punkts]com (angļu valodā).
 • Mārīte
  • NB

   NB

   Un tas kā reiz ir pietiekami lai vai nu patstāvīgi izārstētos, vai atsviestu pedāļus no "tādas" slimības, kādu attiecīgajā brīdī vajadzēs pareizai statistikai!
 • Haha

  Haha

  Nu kā tā varēja ļaut visiem pēc kārtas pārbaudīties? Tagad statistiska ar joni ies uz leju!
 • S

  S

  Jau pavasarī gan musu dakteri, gan ārzemju pētījumi, kādi nu tie bija, radija, ka infekcija var būt, bet vīruss uzrādās tikai pēc vairākām dienām, tāpēc pilnīgi saprotama jaunā kārtība.Ja kādam slimība sāksies ātrāk, ārsts zinas, ko darit, arī pēc telefonsarunas. Tagad daudzi iztusējās nezin kadā kompānijā, drošībai no rīta aizskrien uz testu-negatīvs, tusē tālāk un aplipina pāris dienās daudzus. Domāju, ka Rīga pilna ar tādiem.
 • nu nu

  nu nu

  ļoti pareiza doma! gan statistiku būs vieglāk pieregulēt, gan piķītis par maksas testiem vairāk ienāks.
 • Nu re

  Nu re

  Līdz šim tie testi tāda niekošanās vien bija, nu būs mērķtiecīgi un nopietni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!