Aizsardzības ministrs: Krievijas lidmašīnu pieaugums pie robežas Latviju nepārsteidz

Komentāri

Turpmāks Krievijas flotes aktivitātes kāpums pie Latvijas robežas nebūs pārsteigums, LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Pēdējo mēnešu laikā Krievijas militāro gaisa kuģu lidojumu skaits pie Latvijas robežas ir audzis nepārtraukti. Pamatā tie ir izlūklidojumi, kā arī transporta gaisa kuģu lidojumi.
Atbildot uz Krievijas lidmašīnu aktivitātes pieaugumu, Baltijā izvietotas papildu lidmašīnas – Lietuvā, Šauļu bāzē, un Igaunijā, Amari bāzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek plānots, ka nākamajā gadā Latvijas aizsardzības budžetam tiks novirzīts 1% no iekšzemes kopprodukta, proti, pēc pašreizējām aplēsēm – aptuveni 30 miljonus eiro.

Portāls “Skaties.lv” jau ziņoja, ka šīs nedēļas sākumā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu. Ministrs skaidroja, ka minētās personas ar savu rīcību ir veicinājušas Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes graušanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl